Hľadať

Abama Golf & Spa Resort je perlou Tenerife

Abama Golf & Spa Resort je perlou Tenerife

Tenerife je malým rajom na Zemi. Prelína sa na ňom európska a africká kultúra a má unikátne prírodné prostredie – tak faunu ako aj flóru. Preto je tento španielsky ostrov už roky vyhľadávanou dovolenkovou destináciou. Spríjemnenie pobytu na ňom vám zabezpečí unikátny rezort Abama Golf & Spa, ktorý ponúka nespočetne veľa možností na trávenie dovolenky.

Abama Golf & Spa Resort predstavuje dovolenkovú destináciu prvej triedy s unikátnymi možnosťami na relax a regeneráciu organizmu. Nachádza sa na juhu Španielska – konkrétne na ostrove Tenerife. V tejto oblasti je badateľný vplyv Afriky – napríklad pokiaľ ide o bylinkárstvo a tiež prírodnú liečivú silu mora. Teplá klíma, exotické rastliny a zvuky tropických vtákov sú spoločne s rezortom Abama dokonalou možnosťou uvoľnenia sa a zabudnutia na každodenný stres.

Abama Spa je gigantický komplex, ktorý má miestami až tri poschodia. Ponúka bazény všetkých druhov, fontány, welness kúpele a špeciálne masáže či procedúry. Nechýba prírodná masáž – primárne z rastlín, ktoré rastú na samotnom ostrove Tenerife. Spomeňme napríklad banány alebo aloe vera. Celková rozloha Abama Spa je 26 500 štvorcových stôp.

Zariadenie ponúka najnáročnejším dovolenkárom viac ako tucet luxusných apartmánov a 4 VIP „rooms“ – Colonial Suite vybavený vlastnou Jacuzzi, saunou a terasou s výhľadom na more, Safari Suite je ladený v štýle džungle, má súkromnú terasu a tiež masážne postele a sprchy.   Oriental Suite je ladený do zlatej farby a ponúka napríklad špeciálnu thajskú masáž. Meditation Room je ideálna pre nadšencov cvičenia a jogy. Komplex ďalej ponúka izby určené na hydroterapiu, pílingy alebo limfodrenáž.

Ak ešte stále rozmýšľate nad tým, kde a ako strávite letnú dovolenku a láka vás blízka exotika, neváhajte a rozhodnite sa pre Tenerife a Abama Golf & Spa Resort. Určite sa sem vrátite aj o rok.

NIPOS                                    Photos:Lisa Walker PR

www.abamahotelresort.com

Mohlo by sa Vám páčiť