Hľadať

Ako oficiálny časový partner, Chopard oslavuje Porsche Motorsport za svoje jedinečné víťazstvo

Ako oficiálny časový partner, Chopard oslavuje Porsche Motorsport za svoje jedinečné víťazstvo

Oficiálny partner časomiery tímu Porsche súťažiaceho v seriáli WEC, je už dlhú dobu spoločnosť Chopard, ktorá opäť podporila nemecký tím na pretekoch 24 hodín Le Mans 2017.

 

Legendárni piloti, skutočná vášeň a rovnako legendárny okruh sa stali míľnikom v histórii automobilových pretekov. V polovici júna Porsche bojovalo o 19. víťazstvo v 24 hodinovke Le Mans a snažilo sa zopakovať mimoriadny triumf z roku 2016. Porsche opäť potvrdilo svoju historickú nadradenosť v motoristických vytrvalostných pretekoch.

Mimoriadne náročné 24 hodín trvajúce preteky otestovali zručnosť a vôľu mechanikov aj pilotov. Vozidlo číslo 2 tímu Porsche prekročilo cieľovú čiaru na prvom mieste, čím získalo vynikajúce víťazstvo, ktoré sa zrodilo po nešťastných technických poruchách dvoch vozidiel Toyoty v polovici pretekov počas noci.

Spoločnosť Chopard budujúca svoje úspešné meno na úzkych vzťahoch s Porsche Motorsport okrem toho predstavila model Superfast Power Control Porsche 919 HF Edition, vyrobený v 100-dielnej limitovanej sérii. Vyznačuje sa čistým výkonom vďaka novému „pohonu“ Chopard a vysokofrekvenčnému kalibru 01.11-M.

 

Words & Photos: Chopard Press

 

www.chopard.com

Mohlo by sa Vám páčiť