Hľadať

Amosu sa „vyfarbil“

Amosu sa „vyfarbil“

Spoločnosť Amosu, ktorá si pozornosť všetkých úspešných tohoto sveta získala svojou radou luxusných telefónov prišla s novinkou. Keďže jej mottom je odlíšiť sa v každom smere, ponúka pre svojich solventných klientov novú farebnú radi mobilných telefónov.

Alexander Amosu prišiel na trh s kreatívnou myšlienkou, ktorá dokázala vo svete luxusných výrobkov preraziť a uspieť. Amosu Luxury ponúka limitované série mobilných telefónov, ktoré sú ručne upravované, zdobené doplnkami zo zlata a diamantov. Spoločnosť patrí k najprestížnejším na svete a okrem exkluzívnym telefónom sa môže pochváliť aj žiarivou klientelou. K šťastným majiteľom superluxusných a drahých telefónov patria napríklad, Alicia Keys, Lewis Hamilton, Richard Branson.

Tento raz sa zameral na svet farieb, pretože pre čoraz náročnejších zákazníkov vytvoril radu farebných mobilných telefónov. Týmto spôsobom sa môže budúci majiteľ mobilu absolútne odlíšiť z radu bežných „smrteľníkov“.  To však nie je všetko, pretože farba nebude jediným znakom, prostredníctvom ktorého sa bude môcť majiteľ mobilného telefónu odlíšiť. Amosu ponúka za poplatok možnosť uvedenia mena či loga priamo na telefón.
K telefónom je možné vybrať si originálne puzdrá z krokodílej kože v rôznych odtieňoch.

Stačí len chcieť, rozhodnúť sa pre svoju farbu, skontrolovať si stav svojho účtu a potom vyberať.

NIPOS                 Photos: Amosu Press

www.amosu.co.uk

Mohlo by sa Vám páčiť