Hľadať

Anketa DODÁVATEĽ ROKA 2007

V priestoroch historickej budovy Reduta Bratislava sa 21. februára 2008 uskutočnil prvý ročník ocenenia najlepších dodávateľov siete elektropredajní Euronics v oblasti čiernej, malej a veľkej bielej techniky za rok 2007.

Pred samotným podujatím hodnotilo spoluprácu s dodávateľmi v minulom roku všetkých 39 členov združenia Euronics formou ankety, ktorá sa týkala viacerých aspektov úzkej obchodnej a marketingovej spolupráce. Výsledky ankety boli prezentované na slávnostnom gala večere, na ktorý boli pozvaní všetci sieťoví dodávatelia a členovia Euronics. V kategórii čierna technika po sčítaní hodnotiacich bodov zvíťazila spoločnosť Sony Slovakia, v kategórii malá biela technika spoločnosť Groupe SEB Slovensko a nakoniec v kategórii veľká biela technika spoločnosť Whirlpool Slovakia.
Víťazi boli ocenení jedinečnými umeleckými dielami od známej slovenskej výtvarníčky, pani Gordany Turuk. Toto nevšedné podujatie moderovala známa tvár z televíznych obrazoviek, pani Alena Heribanová, a príjemnú atmosféru večera dotvárali vynikajúci hudobníci z kapely Cigánski Diabli spoločne s operným spevákom Martinom Babjakom.

Sieť elektropredajní Euronics týmto podujatím položila základy novej tradície, ktorá ešte viac upevní vzťahy s dodávateľmi a zabezpečí v konečnom dôsledku vyššiu úroveň a kvalitu ponuky pre koncových zákazníkov Euronics.

Vitalij Fomenko      Photos: Pavol Harum, Video-foto-štúdio

Mohlo by sa Vám páčiť