Hľadať

Bar plný hudby priamo vo vašej obývačke

Bar plný hudby priamo vo vašej obývačke

Či už ste zarytý filmový fanúšik alebo vášnivý hudobný zberateľ, domáca zábava od Sony oživí vašu obývačku dvoma novými jarnými modelmi: úplne novým elegantným Sound Barom a TV Base speakrom resp. reproduktorom v tvare podstavca pod váš televízor.

HT-CT780 Sound Bar

Elegantný a tenký Sound Bar ponúka 2.1 kanálový zvuk, šetrí priestor a disponuje výkonom až 330W. Neuveriteľná sila v malom tele tak ideálne dopĺňa dnešné obrovské televízory, ktorých veľkosť uhlopriečky neraz presahuje 120cm.Vďaka novému procesoru S-Force PRO Front Surround si vychutnáte kvalitný zvuk kdekoľvek v miestnosti. Dvojpásmové reproduktory so samostatnými výškovými reproduktormi ponúkajú dostatok detailov, zatiaľ čo bezdrôtový subwoofer sa stará o mohutné basy.

small_1

K hudobnej databáze sa dostanete okamžite jediným dotykom vášho smartfónu cez NFC a Bluetooth. Sound Bar HT-CT780 môžete zároveň ovládať pomocou vášho smartfónu alebo tabletu cez mobilnú aplikáciu SongPal. Disponuje navyše troma HDMI výstupmi a podporuje širokú škálu HD audio kódekov ako napr. HDCP 2.2 pre plné rozlíšenie.

HT-CT380/HT-CT381 Sound Bar

Ideálny doplnok k televízorom s uhlopriečkou väčšou ako 120cm. HT-CT380 sa dá namontovať na stenu alebo poličku. Tenký a štýlový SoundBar vás ohromí silou 300W, 2.1 kanálovým zvukom a procesorom S-Force PRO Front Surround. Kompaktný bezdrôtový subwoofer, ktorý je súčasťou balenia môžete jednoducho umiestniť na akékoľvek miesto pre dokonalý hudobný zážitok. Podobne ako CT780 je možné párovanie cez NFC a Bluetooth a diaľkové ovládanie pomocou smartfónu cez aplikáciu SongPal.

small_2

HT-XT100 TV Base Speaker

Umiestnený priamo pod vaším televízorom, HT-XT100 pridáva pozeraniu filmov a počúvaniu muziky tú pravú atmosféru. S výkonom 80W, 2.1 kanálovým zvukom a integrovaným subwooferom oživí každú obývačku. Chcete zvýrazniť dialógy? Nie je problém, jedným stlačením tlačidla Voice vystúpia do popredia hlasy z obrazovky v nevídanej kvalite. Podobne ako u všetkých Sony modelov je možné spárovať Speaker so smartfónom jediným dotykom cez NFC alebo Bluetooth. Rovnak ovie prehrávať hudbu z USB kľúča. Domáce kino od Sony sa rozrástlo aj o nové modely SoundBarov HT-CT180 a HT-CT80 a TV Base Speaker HT-XT100. Všetky modely ponúkajú výborný a čistý zvuk či Bluetooth a NFC konektivitu.

small

Dostupnosť:

  • HTCT180  apríl 2015
  • HTCT380  máj 2015
  • HTCT381S máj 2015
  • HTCT780  máj 2015
  • HTCT80  máj 2015
  • HTXT100  apríl 2015

Words & Photos: Seesame
www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť