Hľadať

Bentley v Prahe od augusta na plný plyn

Zastúpenie v Česku síce má značka Bentley už od roku 2004, kompletné služby však doteraz absentovali – v Prahe sa nachádzal iba autorizovaný servis týchto prestížnych automobilov. Začiatok augusta to však zmení. V českej metropole Bentley, ako uvádza oficiálna tlačová správa spoločnosti, v súlade s plánovanou expanziou na nové trhy otvorí svoj nový, oficiálny showroom.

Záujemcovia o exkluzívne automobily z dielne Bentley nájdu novú predajňu na Freyovej ulici č. 95. Zo začiatku, vzhľadom na kapacitné obmedzenia, bude „naživo“ ponúkať iba obmedzený počet modelov, neskôr sa však ponuka rozšíri. Rozsiahlejší showroom bude k dispozícii koncom roka 2010.

Novú pražskú predajňu prevádzkuje spoločnosť Auto Exner. Jej sieť dílerských predajní zahŕňa celé spektrum značiek koncernu Volkswagen. V Českej republike je v súčasnosti oficiálne 160 majiteľov automobilu Bentley.


Ekonovinka

Horúcou novinkou od Bentley je model Continental Supersports, ktorý predstavili na tohtoročnom autosalóne v Ženeve. Ide o unikátne vozidlo z viacerých hľadísk – predovšetkým vďaka ekologickému pohonu a unikátnym technickým parametrom. Biopohon tomuto vozidlu určite neubral na výkone. Dokáže vyvinúť silu rovnú 463 kW, respektíve 630 konským silám. Z nuly na sto kilometrov zrýchli za 3,9 sekundy.

Symbol Britskej kvality

Bentley Motors je jednou z vedúcich značiek v segmente superluxusných automobilov. Sídli v Crewe a zamestnáva okolo 3500 ľudí. Vozidlá tejto značky sú priamo a exkluzívne exportované do 50 krajín sveta. Predstavujú kombináciu moderných technológií a schopnosti vyrobiť kvalitné auto s dokonalým športovo-luxusným imidžom. Je symbolom britského automobilového priemyslu a jeho kvality.

NIPOS                    Photos: Bentley Media

www.bentley.com

Mohlo by sa Vám páčiť