Hľadať

Boucheron obliekol Vertu

Pri príležitosti 150. výročia svojej existencie, spoločnosť Boucheron predstavila zaujímavé partnerské spojenie, ktoré je kombináciou životnej elegancie, luxusu a moderných technológií. Slávna značka Vertu, producent luxusných mobilných telefónov, ponúkla svoje technológie nádhere jedinečných výrobkov domu Boucheron.

V duchu tradícií, ktoré Boucheron odštartoval svojimi hodinkami, ponúka tentoraz sedem unikátnych mobilných telefónov, ktoré skrášľujú drahé kamene a ušľachtilé kovy. Na začiatku vzniku známeho domu stál muž – Frederic Boucheron, odhodlaný vyrábať netradičné, luxusné produkty určené najnáročnejším zákazníkom. Ich počet rokmi rástol a dnes majú svoje miesto na trhu s luxusným tovarom. Vášeň pre dokonalé majstrovstvo a tvorivá posadnutosť ovplyvnila aj ďalšieho muža – Franka Nuovo, zakladateľa značky Vertu. Jeho snom bolo spojiť túto značku s umením svetových šperkárov a výrobcov hodiniek, v priniesť ich spoločné dielo na trh mobilnej komunikácie.

„S Boucheronom máme množstvo vecí spoločných“, konštatuje Alberto Torres – prezident spoločnosti Veru – spojenie s Boucheronom.

„Najdôležitejším atribútom našej spolupráce je vášeň pre majstrovstvo a posadnutosť excelentnou kvalitou. Predstavuje dokonalý súzvuk našich myšlienok, čo nám umožňuje navzájom spoznať naše silné stránky a pritom spojiť skúsenosti a svetovú kvalitu značky Vertu a umelecké majstrovstvo z oblasti produkcie šperkov, ktoré reprezentuje Boucheron“, doplnil.

Pre milovníkov luxusných produktov je pripravených sedem rôznych modelov mobilných telefónov – Magic, Dangerous, Mysterious,Gourmand, Audacious, Curious, Voluptuous. Všetky reprezentujú ušľachtilé kovy (biele, ružové zlato), či drahé kamene (rubíny, zafíry, diamanty, smagardy), ktoré im dodávajú jedinečný vzhľad.

Peter Fritz     Photos: Boucheron

www.vertu.com
www.boucheron.com

Mohlo by sa Vám páčiť