Hľadať

Bratislavu čaká 19. autosalón

Bratislavský autosalón má už dlhoročnú tradíciu. Napriek tomu, že svetové rozmery ešte ani zďaleka nenadobudol, je podujatím, ktoré s napätím každoročne očakáva slovenská automobilová odborná, ako aj laická verejnosť.

Medzinárodný salón automobilov AUTOSALÓN sa uskutoční v dňoch 21. – 26. 4. 2009 už devätnástykrát  v areáli Incheba Expo Bratislava. „Pre návštevníkov je atraktívny vďaka bohatej ponuke výstavných premiér, zatiaľ je ohlásených 55. Aj tento rok je to príležitosť predstaviť verejnosti čo najviac ženevských premiér,“ informuje hovorkyňa spoločnosti Incheba Martina Štofaniková.

Automobilovým svetom v súčasnosti „lomcuje“ hospodárska kríza, predajcovia aj preto ponúkajú mnoho akciových cien, aby nestratili zákazníkov. Je možné očakávať, že práve na autosalóne budú prezentovať zaujímavé výstavné akcie vo všetkých segmentoch.

Autosalón je však predovšetkým o show, o pútavej prezentácii pre návštevníka. Vystavovatelia sa každý rok predbiehajú v originalite a spôsobe prezentácie svojich výstavných modelov a na návštevníka tak čaká jedinečné automobilové divadlo. Autosalón aj tento rok ponúka atraktívne crash testy, pripravená je tiež špeciálna sekcia karavanov a obytných automobilov a tento rok nemôže chýbať ani terénny polygón či sekcia veteránov.
V hale A1 bude tuningové centrum, ktoré práve na autosalóne pripravuje otvorenie tuningovej sezóny.

Medzinárodný salón automobilov v Bratislave bol viackrát označený odbornou verejnosťou a médiami za  automobilovú udalosť sezóny na Slovensku. Už niekoľko rokov však toto podujatie nie  je len autách ako takých. Salón bude prebiehať spolu s 15. špecializovanou výstavou autopríslušenstva a servisnej techniky AUTOSERVIS. V dňoch 21. – 23.4.2009 sa v Inchebe uskutoční aj 5. medzinárodný veľtrh výrobcov a subdodávateľov pre automobilový priemysel a logistiku C.S.I.L. a 4. medzinárodný veľtrh plastov, gumy a kompozitov pre automobilový priemysel CARPLAST.

František Kvarda/Incheba PRESS                Photos: ISIFA

www.incheba.sk

Mohlo by sa Vám páčiť