Hľadať

Čaro vzácnych kameňov

Čaro vzácnych kameňov

Záhrady Villy Aurelia, ktorú postavil kardinál Farnese v samom srdci Ríma, si vybrala spoločnosť Cartier ako ideálne miesto prezentácie svojej novej imidžovej kolekcie šperkov – „Kúzlo de Cartier“. Kolekcia je koncipovaná tak, aby vzdala hold ženskosti. Cartier tak objavuje nové tvorivé obzory.

Cartier predstavil viac než šesťdesiat luxusných kreácií, ktoré prinášajú do života očarujúcu mágiu kameňov. Unikátna vila očarujúca svojou architektúrou zo 17. storočia a nádherné záhrady sa stali dôstojným miestom, kde mali možnosť hostia objavovať čaro novej kolekcie. Návštevníci si museli nájsť cestu bludiskom exotických rastlín v oranžérii, aby na koniec našli veľkolepú výstavu unikátnej kolekcie šperkov, ktoré sú odrazom remeselnej zručnosti, kreativity a umeleckých schopnosti značky Cartier.

Následne ich organizátori vyzvali, aby zaujali svoje miesta pri večeri v Secret Garden. Tá patrila k očarujúcim, odvážnym udalostiam. Réžiu tohto eventu si vzal pod patronát  Emanuele Scarello, pričom vyzdvihol umenie šéfkuchára reštaurácie „Agli Amici“ z neďalekého Udine. Hostia tak mali možnosť vychutnať si to najlepšie z tradičnej kuchyne, regionálnych špecialít a spoznať neobvyklú záplavu chutí a vôní.

Večer oživilo predstavenie ôsmich živých obrazov zobrazujúcich starý Rím a, samozrejme, kolekcia šperkov. Spomínané živé obrazy spríjemnili svojou prítomnosťou herečky Monica Bellucci a Fan Bingbing, známy spevák Lucio Dalla, mladá talianska interpretka Nina Zilla či Charlie Siem, virtuózny huslista z Anglicka.

Kúzlo Cartier pokračovalo dlho do noci, obohatené o jeden z najkrajších pohľadov na Rím, ktorý ponúka terasa vily Aurelia. Bernard Fornas, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Cartier International a Monica Bellucci, veľvyslankyňa značky privítali skvelých hostí, ako anglického herca Ruperta Everetat, nemeckú herečku Iris Berben, taliansku herečku Isabellu Ferrari, herečku a modelku Kasia Smutniak, herečku Monicu Guerritore, herečku a modelku Alessiu Piovan, talianskych hercov Enrica Montesana a Lucu Marinelliho.

Words: Calvera                                            Photos: Image.net

www.cartier.com

Mohlo by sa Vám páčiť