Hľadať

Chateau Mcely – raj všetkých zamilovaných

Miesto zasnúbené všetkým zamilovaným, romantickým dušiam leží skryté uprostred magického „Svatojiřského“ lesa, len necelú hodinku od Prahy. Každý, kto niekedy vstúpil do Chateau Mcely, podľahol jeho čaru.

I tí najpraktickejší realisti bez fantázie sa tu menia na zasnívané duše, pričom uponáhľané 21. storočie zostáva za bránou do tunajšieho nádherného parku.   Vo vnútri stretnete len galantných gavalierov a jemné dámy. Zamilované páry sa tu cítia ako v blaženom raji, môžu si vyskúšať spoločnú terapiu v kúpeľoch, dopriať si gurmánsky zážitok v známej reštaurácii Piano Nobile, prežiť noc v štýlovej zámockej izbe, nerušene sa venovať jeden druhému. Kúzlo funguje spoľahlivo po celý rok, aj keď na sviatok svätého Valentína možno ešte o kvapku intenzívnejšie…

Chateau Mcely ponúka pri tejto príležitosti exkluzívny Valentínsky balíček (od piatku 12. do nedele 14. februára), ktorý zahŕňa dve noci vo vybranej izbe s raňajkami, labužníčkou večerou o štyroch chodoch pri sviečkach v sprievode romantického klavíra, „Ila terapiu spojenie“ (terapia zdravia čakier pre páry s použitím vzácnych olejov z ruží, kvetov pomaranča a jazmínu), afrodiziakálny kúpeľ pre dvoch v súkromí izby a ďalšie milé pozornosti.    

Chateau Mcely dýcha pokojom, eleganciou a aristokratickou noblesou hodnou miesta, ktoré bolo pôvodne vybudované ako vidiecke sídlo šľachtického rodu Thurn-Taxis. Stojí za to prežiť práve tu nezabudnuteľný sviatok všetkých zamilovaných a splniť si tak sen o dokonalom víkende vo dvojici.   

Words & Photos: 2media

www.chateaumcely.com

Mohlo by sa Vám páčiť