Hľadať

Chopard zažiaril na udeľovaní filmových cien Zlatý Glóbus

Známa spoločnosť, ktorá sa venuje výrobe luxusných šperkov a hodiniek predviedla svoje kreácie na 69. Udeľovaní filmových ocenení Zlatý Glóbus. Tentoraz na červenom koberci zažiarili známe filmové hviezdy.


Freida Pinto

Očarujúca Freida Pinto zažiarila s krásnym žltým diamantovým náhrdelníkom, ktorého 145 karátové žlté diamanty zaujímavo dopĺňali biele mikro diamanty – celkovo mala na krku 1705 9 karátových kameňov. Kombinácia žltej a bielej sa osvedčila. Aby bol efekt ešte silnejší, na jej ruke sa vynímal prsteň v tvare srdca, ktoré bolo vytvorené z oranžovo-žltého diamantu.


Berenice Bejo

Herečka nominovaná za najlepší ženský herecký výkon vo vedľajšej úlohe Berenice Bejo sa zaskvela s náušnicami, ktoré sa podobali mikro krištáľovým lustrom. Boli vytvorené zo žltých 21 karátových diamantov a hranatých žltých diamantov (12 karátov). Tie dopĺňal svetložltý diamantový náramok (69 karátov) v kombinácii so žltým zlatom.


Stacy Keibler

Na odovzdávaní Zlatých glóbusov sprevádzala Georgea Clooneyho. Stacy Keibler na červenom koberci vyzerala ohromujúco. Skrášlili ju diamantové náušnice vložené do platiny.


Jane Fonda

Nestarnúca Jane Fonda pôsobila úžasne aj s okrasou v podobe diamantového náhrdelníka, diamantového náramku a náušníc, ktoré boli zasadené v platine. Okrem toho si vybrala prsteň v tvare srdca.

Krása a umenie opäť našli svoje miesto. Určite zaznamenáme explóziu talentu a umeleckého vkusu aj na udeľovaní filmových oskarov.

CALVERA

Photos: Chopard Press

www.chopard.com

Mohlo by sa Vám páčiť