Hľadať

Čo keď je leto pre vás príliš horúce?

Podobnú otázku si kladie pravdepodobne množstvo ľudí, ktorí riešia v tomto, už takmer dovolenkovom období problém, ktoré miesta by bolo najvhodnejšie navštíviť. Možno vám naše informácie pomôžu zjednodušiť výber.

Nachádzate sa v situácii, že letných horúčav máte už dosť? Ste unavení z preplnených letovísk, preľudnených pláží, horúcich dní a ešte horúcejších nocí? Skúste siahnuť po netradičnej dovolenke, ktorá sa vám však natrvalo uloží do vašej pamäte. Zmeňte miesto, opustite pevninu a zvoľte slobodu na šírom mori. Talianska spoločnosť MSC Crociere ponúka pre milovníkov čerstvého morského vánku zaujímavý program. Okúste typickú taliansku pohostinnosť, jedinečnú atmosféru plavby na výletnej lodi, komfort, luxus a relax počas jesennej plavby po Stredozemnom mori, pričom spoznáte zaujímavé miesta a nalodíte sa na najmodernejšiu loď spoločnosti MSC Splendida, ktorá na svoj krst ešte len čaká. Ten sa uskutoční v júli tohto roka. MSC Splendida je najnovšia loď z flotily MSC Crociere a predstavuje dokonalý darček pre milovníkov luxusných plavieb.

Čo všetko na vás čaká počas jesennej plavby? Spoznáte čaro Stredomoria a zároveň navštívite miesta, ktoré dýchajú starovekým duchom. Zastávky sú naplánované v magickej Taormine (Sicília), na La Vallete (Malta), v Heraklione (Kréta), kde navštívite slávny palác v Knóssose, Alexandriu v Egypte či čarovný turecký Marmaris. K tomu je dôležité spomenúť aj slnečný Rodos, historické Atény, kde sa zrodila moderná civilizácia, ale aj Neapol so známou sopkou Vezuv a nešťastným osudom poznamenanými Pompejami.

Lode z flotily MSC Crociere poskytujú cestujúcim najvyššiu úroveň služieb s možnosťou aktívneho oddychu. Športové aktivity, relax v skvelom spa centre je na palubách týchto lodí samozrejmosťou. Pre náročných hostí je k dispozícii exkluzívny a neobyčajný MSC Yacht Club s priestrannými kajutami, súkromným klubom a službami.

Neváhajte a rozžiarte farby jesene ešte intenzívnejšie. Doplňte chýbajúcu energiu počas úžasnej plavby s MSC Crociere.

Peter Fritz                     Photos: MSC Crociere Press

www.msccruises.com
www.oneworldtravel.sk
www.luxusneplavby.sk

Mohlo by sa Vám páčiť