Hľadať

Ďalšia nádielka motivácie a biznisu

A sme tu znova, tentoraz s výberom dvoch knižných titulov, ktoré vás pobavia, poučia a hlavne ponúknu množstvo užitočných informácií. Možno dostanete chuť po nich siahnuť.

Robin Sharma: Mních, ktorý predal svoje ferrari
Výnimočný príbeh o naplnení osudu a snov

Mních, ktorý predal svoje Ferrari, je kniha, ktorá sa stala fenoménom. Vyšla pred desiatimi rokmi a odvtedy zmenila miliónom ľudí život. Rozpráva príbeh o Julianovi Mantlovi, špičkovom právnikovi, ktorého ohromný materiálny úspech zakrýval prázdnotu v jeho vnútri. Kniha vyšla pôvodne v nízkom náklade, no zakrátko sa z nej stala senzácia. Od tých čias sa jej jednoduché, no mocné posolstvo nádeje, inšpirácie a pravého úspechu rozšírilo po celom svete.
Dodnes bola vydaná v 46 jazykoch vo vyše 40 krajinách. Tento medzinárodný bestseller zrozumiteľne a s ľahkosťou odpovedá na najvážnejšie otázky života a tiež ponúka praktické rady, ktoré pomáhajú získať prosperitu, vitálnosť, šťastie a vnútorný pokoj.

Robin Sharma je jedným z najvýznamnejších svetových expertov na „leadership“ a dosahovanie osobného úspechu. Napísal osem svetových bestsellerov, vrátane megaúspešných kníh Mních, ktorý predal svoje Ferrari, Objav svoj osud s mníchom, ktorý predal svoje Ferrari a Julianova cesta. Najnovším Sharmovým dielom je kniha Tajné listy mnícha, ktorý predal svoje Ferrari.
Sharma je výkonným riaditeľom spoločnosti Sharma Leadership International, tréningovej firmy s jednoduchým poslaním – pomáhať ľuďom a organizáciám v tom, aby sa stali svetovou špičkou. Na jeho internetovej stránke robinsharma.com nájdete jeho blog, tréningové videá a podcasty.

„Úchvatný príbeh, ktorý poučí aj poteší.“ Paulo Coelho

Rozmery: 145 x 207 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán: 176
ISBN: 978-80-8109-189-6

Josh Kaufman: Osobný kurz MBA
Ovládnite umenie biznisu. Prvotriedne obchodné vzdelanie v jedinej knihe.

Vaša kariéra nenapreduje podľa vašich predstáv? Vyvíjate nadľudské úsilie, aby ste sa udržali, kde ste? Pohrávate sa s myšlienkou vrátiť sa do školy a študovať biznis? Skôr ako sa rozhodnete, šetrite peniaze a prečítajte si Osobný kurz MBA. Skutočných vodcov totiž nevychovávajú ekonomické školy – vychovávajú sa sami tým, že uspokojujú svoj hlad po vedomostiach, skúsenostiach a nových zručnostiach, ktoré potrebujú na to, aby uspeli. Kniha vás oboznámi s pravidlami, ku ktorým sa metódou pokus-omyl mnohí profesionáli dopracujú až na sklonku svojej kariéry.
Kniha Osobný kurz MBA je esenciou najhodnotnejších lekcií biznisu, ľahko zapamätateľných modelov, ktoré je možné aplikovať na rôzne životné či profesionálne výzvy.

Dozviete sa:
– ako funguje železný zákon trhu,
– dvanásť hodnotových foriem,
– štyri metódy, ako zvýšiť výnosy,
– ako nastaviť ceny,
– desať spôsobov, ako určiť hodnotu trhu,
– ako pochopiť a analyzovať rôzne obchodné systémy,
– ako amortizovať,
– ako využívať cyklus cash flow,
– a mnoho ďalších užitočných informácií.

Josh Kaufman je nezávislým školiteľom, ktorý pomáha ľuďom rozvíjať nadanie a schopnosti pre biznis a podnikanie. Predtým, ako vytvoril PersonalMBA.com, pracoval pre Procter&Gamble, kde uvádzal na trh ťažiskové produkty a vytvoril stratégiu pre globálny online marketing. V súčasnosti žije a pracuje v Colorade.

Túto knihu si označte ako: „Nutné prečítať! Bez výhovoriek!‘, lebo potom už nikomu nedovolíte, aby o vás tvrdil, že nie ste dosť bystrý, hĺbavý či nedostatočne vzdelaný. Zoznámite sa totiž so všetkými kľúčovými myšlienkami týkajúcimi sa biznisu.“
(Seth Godin, marketingový guru, autor kníh Linchpin a Fialová krava)

Rozmery: 155 x 225 mm
Väzba: mäkká
Počet strán: 400
ISBN: 978-80-8109-180-3

www.eastonebooks.com

Mohlo by sa Vám páčiť