Hľadať

Dámska záležitosť: popoludnia v Therme Laa

Dámska záležitosť: popoludnia v Therme Laa

Kúpeľný a wellness komplex Therme Laa – Hotel & Spa, sa môže tešiť každú stredu predovšetkým na dámy. Ženy a dievčatá od veku 14 rokov môžu využiť rôzne ponuky komplexu Therme Laa a získať naraz zľavu až 40%. Zľavy sa vzťahujú napríklad na vstup do termálnych kúpeľov a do saunového sveta, na rôzne druhy kozmetických ošetrení a procedúr, na hodiny watsu, alebo na vitálne menu.

Wellness komplex Therme Laa chce touto ponukou vyjsť v ústrety ženám, ktoré majú napríklad v stredu kratšiu pracovnú dobu, alebo si v priebehu pracovného týždňa naplánujú krátku prestávku od všedného zhonu, s cieľom načerpať sily pred záverom týždňa a víkendom, ktoré prežívajú rodiny väčšinou spoločne. Každú stredu od dvanástej hodiny môžu ženy relaxovať v termálnych kúpeľoch za zvýhodnené vstupné (s 10% zľavou).


Dokonalé uvoľnenie pri vodnom Shiatsu

Dokonalé a hlboké uvoľnenie môžu ženy zažiť počas hodín jedinečnej vodnej terapie Watsu (od 14 do 17 hodín), ktoré vedie v Therme Laa diplomovaná Watsu – trénerka Bettina Wanschura. Ženy, ktoré často trpia zdravotnými problémami chrbtice a držaním tela, si počas Watsu vo vode s teplotou až 35°C odľahčia chrbticu, uvoľnia svalstvo a panvu. Terapie Watsu pre viac ako tri osoby si môžu ženy objednať v rámci stredajšej ponuky už od 20,- EUR na 20 minút.


Sauna a infračervená kabína pre ženy

Fínska vonkajšia sauna ponúka ženám špeciálne procedúry o 15:05 a 17:35. Jednorázový vstup vyjde na 6,50,- EUR. Zvýhodnenú ponuku poskytuje Therme Laa ženám tiež pri využití infračervenej kabíny. Jeden pobyt pre jednu osobu v trvaní 20 minút ponúka komplex v rámci akcie pre ženy zadarmo. V infračervenej kabíne v priebehu relaxácie preniká infračervené teplo hlboko do tela, svalov a väziva, čo napomáha ich pružnosti a uvoľneniu. Vhodná je tiež pre ženy, pre ktoré je klasická fínska sauna príliš horúca.

Všetky kozmetické ošetrenia v stredu popoludní sú so zľavou 10 %

Pohladiť dušu, starať sa o telo a urobiť pre seba niečo dobré. To má za cieľ kompletná ponuka starostlivosti a wellness s kozmetikou Biodroga. Táto kozmetika sa vyznačuje profesionálnym ošetrením tváre a tela, ktoré ponúkaspojenie najvyššej kvality a maximálneho uvoľnenia. Všetky tieto kozmeticke ošetrenia si môžu ženy objednať každú stredu so zľavou 10 %.

Ľahké menu a filmy s veľkou dávkou emócií

Ľahkú kuchyňu na vysokej úrovni si môžu ženy dopriať za zvýhodnené ceny v reštaurácii Toscaninio. Čaká na ne zdravé a ľahké občerstvenie pripravené výhradne z čerstvých a kvalitných surovín z miestnych zdrojov. V saunovom bare si potom vychutnajú špeciálny koktejl, ktorý  namieša barman. K dámskemu relaxu neodmysliteľne patrí tiež kino. Ani to nezostalo v Therme Laa zabudnuté a každú stredu sa počas celého dňa v termálnom kine premietajú seriály a filmy s veľkou dávkou emócií.

Words & Photos: Accedo

www.therme-laa.at

Mohlo by sa Vám páčiť