Hľadať

Digitálny fotorámik s internetom

Digitálny fotorámik Sony DPF-WA700  mení zaužívaný spôsob využitia týchto zariadení. WA700-ka sa môže pochváliť 1 GB pamäťou, úsporou energie, vypínacím časovačom, rozhraním USB či slotom na pamäťové karty. Na 7-palcovom dotykovom LCD displeji si môžete prezerať aj videá vo Full HD formáte. Najväčšou výhodou tohto fotorámika je však rozhranie Wi-Fi, ktoré so sebou prináša množstvo vylepšení.


Fotky z internetu, predpoveď počasia, aj on-line rádio

Najviditeľnejším vylepšením kategórie fotorámikov v podaní nového Sony WA700 je integrované rozhranie Wi-Fi, ktorá ponúka množstvo nových funkcií. V prvom rade je to možnosť prezerania fotografií priamo z internetu. Fotografie vašich známych z Facebooku, ale aj z mailovej komunikácie si budete môcť pohodlne prezerať na obrazovke fotorámika. Prostredníctvom domácej siete Wi-Fi sa môžete napojiť aj na váš počítač a prezerať si fotografie uložené na ňom. Nemusíte teda pracne kopírovať fotografie z počítača do fotorámika. Praktické využitie internetu oceníte aj pri aplikácii AccuWeather, ktorá prostredníctvom internetu zobrazuje aktuálne počasie, aj jeho predpoveď. Pri prezeraní fotografií určite potešia zabudované reproduktory a možnosť počúvania online rádií. Zážitok z prezerania fotografií vo fotorámiku tak dostáva so Sony nový rozmer.


Praktické použitie a úspora energií

Avšak WA700-ka ponúka aj ďalšie vynikajúce funkcie. Dotykový 7-palcový (18 cm) LCD displej s LED podsvietením poskytuje intuitívne ovládanie, ktoré na prvý krát zvládnu starí rodičia aj deti. Fotorámik ovláda aj prehrávanie videí vo Full HD formáte, ktoré sa dajú bez problémov prehrať z USB, či pamäťovej karty vášho fotoaparátu alebo kamery. Ak by ste si chceli fotografie uložiť priamo do fotorámika, k dispozícií máte 1 GB pamäť, na ktorú sa zmestí približne 4000 fotografií. Fotorámik disponuje aj funkciou časovača pre automatické vypnutie a zapnutie, ktoré pomáha šetriť energiu. Fotorámiky sa tak môžu sami prepnúť do pohotovostného stavu, napríklad v noci alebo ak ste počas dňa mimo domu.

Nový digitálny fotorámik S-Frame WA700 s rozhraním Wi-Fi bude na Slovensku dostupný od januára 2012 za cenu 189 €.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť