Hľadať

Do práce s čistou hlavou a na bicykli

Spoločnosť YIT Reding a.s., ktorá stavia administratívne centrum Reding Tower 2 v bratislavskej mestskej časti Rača-Krasňany,  nadviazala v týchto dňoch spoluprácu s občianskym združením Cyklokoalícia. Združenie podporuje rozvoj mestskej cyklistiky v Bratislave.

 „Poradia nám, ako sa najlepšie napojiť na cyklotrasy v Rači a kde umiestniť stojany na bicykle,“ vysvetľuje riaditeľ pre developerské projekty YIT Reding Milan Murcko. Ako dodáva, administratívne centrum tým prispeje k ochrane životného prostredia a ponúkne nájomcom alternatívny spôsob dopravy do práce.

Realitný trh v Bratislave ponúka nepreberné množstvo biznis priestorov, ktoré sa na prvý pohľad ničím nelíšia. Kancelárie v komplexe Reding Tower 2 sú idelálnym riešením pre nájomcov, ktorí si cenia v prvom rade vysoký štandard, nízku spotrebu energií, a to všetko za výhodnú cenu. Nové centrum stavia fínsko-slovenská spoločnosť YIT Reding a.s. vedľa už existujúcej budovy Reding Tower 1.

Reding Tower 2 je v porovnaní s podobnými budovami v centre Bratislavy cenovo prijateľnejšia, pričom ako bonus ponúka príjemné prostredie Malých Karpát a cestu do práce po priechodných komunikáciách aj v čase dopravnej špičky, prípadne na bicykli,“ vraví Milan Murcko.

Kancelárska budova Reding Tower 2 garantuje každému klientovi štandard, ku ktorému patria samostatné merače elektrickej energie, spotreby vody, chladenia a vykurovania, zamerané na optimalizáciu prevádzkových nákladov. Zdvojená podlaha s odolnou textilnou podlahovou krytinou, možnosť individuálneho regulovania mikroklímy v interiéri, otvárateľné okná či protipožiarna ochrana budovy tiež patria k základnému balíku, ktorý čaká na všetkých potenciálnych záujemcov.

Plocha na prenájom sa pohybuje podľa individuálnych požiadaviek klienta od 170 m2 vyššie. Na jednom podlaží môže sídliť jeden až štyria nájomcovia. Reding Tower 2 tvoria dve 9-podlažné budovy osadené kolmo na Račiansku ulicu. V zadnej časti ich spája 4-podlažná garáž s 300 parkovacími miestami, v prednej časti sa nachádza reprezentatívne námestie. Ukončenie prvej fázy výstavby je naplánované na júl 2012, projekt bude skolaudovaný v septembri 2012.

Words & Photos: Kharisma

www.redingtower2.sk

Mohlo by sa Vám páčiť