Hľadať

Dokonalý systém od La Prairie

Kľúčovým prípravkom nového systému podkladovej starostlivosti Complexion Center od La Prairie je omladzujúci make-up Anti-Aging Foundation Cellular Emulsion SPF 15, ktorý je majstrovskou kombináciou krytia a pleťovej starostlivosti. Anti-Aging Foundation vám nielenže poskytuje žiarivý, bezchybný vzhľad pleti, ale tiež vyživuje, spevňuje, hydratuje a výnimočne chráni. Je to luxusný make-up s ľahunkou textúrou, ktorý má množstvo jedinečných omladzujúcich účinkov.

Bezchybný vzhľad a výnimočná ochrana pleti

Zloženie make-upu Anti-Aging Foundation Cellular Emulsion SPF 15 sa opiera o vodnú silikónovú emulziu, ktorá je mimoriadne hladká. Prináša pleti rovnomerné krytie, ktoré vydrží po celý deň bez toho, aby vybledol, alebo sa rozmazal. Prípravok s jedinečným intervenčným komplexom, slnečnou ochranou a exkluzívnym bunkovým komplexom La Prairie stimuluje obnovu buniek, podporuje syntézu kolagénu a intenzívne chráni pleť pred škodlivým slnečným poškodením ako aj environmentálnym znečistením.

Technológia pokrokových neonáplastí vytvára na pleti neviditeľný ochranný film, ktorý vo vnútri pleti uzamyká hydratáciu a vypĺňa ju, zatiaľ čo do nej pomaly uvoľňuje hydratačné a výživné zložky. Intervenčný komplex La Prairie sa skladá z množstva blahodárnych zložiek – kyselina ursolová predchádza efektu zložiek, ktoré spôsobujú poškodzovanie dermálneho matrixu, illostat (peptid) podporuje tvorbu kolagénu. Vitamín A s výťažkom zo sladu pôsobia vyhladzujúco, rozptyľovače svetla prispievajú k viditeľnej redukcii liniek a vrások.

Anti-Aging Foundation Cellular Emulsion SPF 15 sa predstaví v 8 farebných odtieňoch.


Cellular Treatment Bronzing Powder ošetruje a chráni

Ďalší prípravok systému Complexion, bronzingový púder Cellular Treatment Bronzing Powder, pleti prináša rovnakú fantastickú kombináciu farebného krytia a starostlivosti. Dodáva pleti zlatistý nádych pre zvýraznenie a skrášlenie vášho prirodzeného opálenia, no zároveň pleť ošetruje, vyživuje, upravuje jej štruktúru, redukuje jemné linky a spoľahlivo chráni pred ničivými vplyvmi slnečného žiarenia.

Hodvábna konzistencia bronzingu Cellular Treatment Bronzing Powder zaručuje hladkú, rovnomernú aplikáciu, široký štetec vám umožní ľahkú kontrolu nad intenzitou nanesenej farby – od jemného po intenzívny slnečný vzhľad. Zdravé, prirodzené opálenie s dobrou trvácnosťou si tak môžete kedykoľvek počas roka.


Posledný krok starostlivosti o pleť, prvý krok líčenia

So systémom Complexion Center La Prairie využíva svoju neprekonateľnú expertízu z oblasti omladzujúcej starostlivosti s výnimočným konceptom make-upových prípravkov. Línia prípravkov tohto systému je obzvlášť inovačná, efektívna a dokonale spája komplexnú starostlivosť o pleť s krycími a skrášľujúcimi účinkami make-upov. Okrem dvoch uvedených výrobkov v nej nájdete:
Cellular Treatment Foundation Powder Finish – púder s bunkovým komplexom v 6 očarujúcich odtieňoch ( a teraz aj v novom odtieni Sunlit Beige);

Skin Caviar Concealer Foundation SPF 15 – kaviárový make-up, ktorý teraz prichádza v troch nových odtieňoch, takže poskytuje paletu dvanásť nádherných odtieňov;

Cellular Treatment Loose Powder – sypký púder v troch odtieňoch, ktorý sa teraz predstaví aj v novom, naplniteľnom balení.


A samozrejme oči…

Pre tie La Prairie vyvinulo úžasnú omladzujúcu pomôcku v podobe skrášľujúceho korektora Light Fantastic Cellular Concealing Brightening Eye Treatment, ktorý okamžite rozjasní a osvieži citlivé očné okolie, pričom prekryje všetky chybičky krásy – vrásky, opuchy, alebo tmavé kruhy.


Cellular Treatment Bronzing Powder

Bronzingový púder s bunkovým komplexom

Aplikácia
Používajte samostatne, alebo na make-up. Aplikujte pomocou pudrenky alebo priloženého štetca.

Balenie
Elegantné strieborné balenie s kaviárovou ozdobou na vrchnej strane.
Balenie obsahuje štetec na nanesenie bronzingu. Prípravok je umiestnený do ochranného modrého vrecka.

Obsah                     13,5 g


Anti-Aging Foundation A Cellular Emulsion SPF 15

Omladzujúci make-up s bunkovým komplexom SPF 15

Aplikácia
Pred použitím pretrepte. Aplikujte na pleť tváre po nanesení ošetrujúceho krému. Dobre rozotrite pomocou priloženého aplikátora. Pre výraznejšie krytie nanášajte končekmi prstov.

Balenie
Matné sklenené balenie zo strieborným uzáverom a označením. Balenie obsahuje penový aplikátor. Vonkajšie balenie je rovnako strieborné s bielym označením. Dostupný v 8 odtieňoch.

Obsah                    30 ml

Všetky produkty Complexion Center budú v ponuke od 11. septembra 2008

Viac informácií o najnovších produktoch nájdete na stránke Fann.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.laprairie.com

Mohlo by sa Vám páčiť