Hľadať

Dve knihy na zvyšok leta

Dve knihy na zvyšok leta

Ponúkame vám dve zaujímavé knihy, ktoré vám okrem zaujímavých informácií prinášajú aj množstvo skvelých návodov ako si zlepšiť život a úspešne podnikať.


Richard Branson: Robte to ako Virgin

Tajomstvá podnikania, ktoré vás v škole nenaučia
V knihe Robte to ako Virgin sa s vami Sir Richard podelí o skúsenosti a poznatky, vďaka ktorým sa stal jedným z najznámejších a najrešpektovanejších podnikateľov sveta.
V odpovediach na listy a e-maily od svojich skutočných priaznivcov podáva cenné rady ako úspešne viesť ľudí, presviedčať investorov a hľadať obchodných partnerov. S typickým „bransonovským“ nadhľadom a dôvtipom sa vracia do čias budovania fenomenálnych firiem Virgin Records, Virgin Mobile, Virgin Trains či Virgin Atlantic, ale vyjadruje sa aj k súčasnej globálnej finančnej situácii.

www.eastonebooks.com


MY WAY (Moja cesta)

Igor Turuk ponúka odľahčený pohľad na svet priameho predaja. Počas dlhých rokov pôsobenia v tomto prostredí získal nespočetné množstvo informácií, o ktoré sa chce v knihe My Way (Moja cesta) s čitateľmi podeliť. Svoj príbeh začína úsmevnými spomienkami na detstvo, aby postupne prešiel k vážnejším témam.

Okrem skúseností zo sveta najdômyselnejšieho predajného systému prináša rady, ako dosiahnuť vytúžený úspech či užívať si plnohodnotný život.
My Way (Moja cesta) vám ukáže tú správnu cestu. Ak sa po nej vydáte, máte šancu spoznať tajomstvo úspešného života.

www.igorturuk.com

Mohlo by sa Vám páčiť