Hľadať

Dve knihy pre dušu a myseľ

Dve knihy pre dušu a myseľ

Knihy amerického autora Richarda Carlsona prinášajú skvelé návody ako si zlepšiť a spríjemniť život. Tak prečo sa na chvíľu nezastaviť a siahnuť po dobrej knihe z vydavateľstva Eastone Books.

NETRÁPTE SA PRE MALIČKOSTI

…LEBO VŠETKO SÚ MALIČKOSTI
Jednoduché rady, ako sa nenechať ovládnuť nepodstatnými vecami
Všetci by sme radi žili pokojnejším, menej stresujúcim spôsobom života. Ako však zistiť, čo je v živote skutočne dôležité a čo sa tak javí iba na povrchu?
Táto kniha nás jemným a povzbudivým spôsobom učí rozlišovať nepodstatné záležitosti všedného dňa od dôležitých vecí a nezveličovať každodenné problémy. Ukazuje, že aj drobnými zmenami v živote sa dá dosiahnuť pocit šťastia.

Kniha Netrápte sa pre maličkosti… lebo všetko sú maličkosti sa stala jednou z najrýchlejšie sa predávajúcich kníh v Spojených štátoch amerických i vo svete. Vyšla v 135 krajinách a bola preložená do 30 jazykov.

Rozmery:     130 x 195 mm
Väzba:     brožovaná
Počet strán:     216
ISBN:     978-80-8109-229-9
Cena:     7,99 eur
Dátum vydania:  05/2013

žete byť šťastní, nech sa deje čokoľvek
Päť princípov, ako si zachovať životný nadhľad

Po úspešnej knižke Netrápte sa pre maličkosti prichádza ďalšia populárna kniha Richarda Carlsona Môžete byť šťastní, nech sa deje čokoľvek. Odhaľuje päť jednoduchých, ale účinných princípov a postupov, ako prirodzene zmeniť prístup k životu, aby sme boli šťastní, mali harmonické vzťahy a prejavovali názory či pocity bez toho, aby sme sa v nich zbytočne utápali.

Pocit šťastia podľa Carlsona totiž nemá nič spoločné s vonkajšími okolnosťami – naopak, tvrdí, že byť šťastný či šťastná je prirodzený stav každého človeka.

Rozmery:     130 x 195 mm
Väzba:     brožovaná
Počet strán:     160
ISBN:     978-80-8109-233-6
Cena:     7,99 eur
Dátum vydania:  10/2013

Words: DollPem Media/ Eastone Books                                      Photos: Eastone Books

www.eastonebooks.com

Mohlo by sa Vám páčiť