Hľadať

Dve skvelé a inšpiratívne knihy

Pre všetkých vášnivých čitateľov, ktorí sa zaujímajú o biznis, vedení spoločnosti a tajomstvo skvelého, sú určené knihy dvoch zaujímavých autorov – Jima Collinsa a Phila Dourada. Vydavateľstvo Eastone books tentoraz servíruje chutnú dávku dokonalých informácií, ktoré vás nenechajú chladnými. Jednoducho sa rozhodnete zmeniť prístup k biznisu a životu.


Z dobrého skvelé (Good to Great)

Jim Collins: Good to Great

Prečo niektoré spoločnosti urobia veľký skok… a iné nie?
Kniha Good to Great, založená na päťročnom výskumnom projekte, odpovedá na otázku: „Môže sa dobrá spoločnosť stať skvelou, a ak áno, tak ako?“

Postavená na dôslednej výskumnej metodológii a osviežujúcom edukatívnom štýle Jima Collinsa, Good to Great vysvetľuje, ako aj tie najkonzervatívnejšie spoločnosti môžu urobiť veľký skok, aby výkonom prekonali lídrov na trhu, ako sú Coca-Cola, Intel, General Electric či Merck. Kniha je už niekoľko rokov bestsellerom v USA, aj v iných krajinách (predaných vyše milióna výtlačkov) a je stále vyhľadávaná pre svoj prenikavý pohľad do fungovania spoločností. Je vynikajúco napísaná, čo zaručuje priam napínavé čítanie plné prekvapujúcich faktov. Dobré je nepriateľom skvelého. A toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo máme tak málo toho, čo sa stane skvelým. Nemáme skvelé školy, predovšetkým preto, že máme dobré školy. Nemáme skvelú vládu, hlavne preto, že máme dobrú vládu. Málo ľudí dosiahne skvelý život, z veľkej časti preto, že je také jednoduché uspokojiť sa s dobrým životom. Veľká väčšina spoločností sa nikdy nestane skvelými, presne preto, že veľká väčšina sa stane celkom dobrými a to je ich hlavným problémom.

Rozmery:155 x 225 mm
Väzba: pevná s prebalom
Počet strán: 320
ISBN: 978-80-89217-09-5
Cena:  18.22 EUR / 549 SKK


60-sekundový líder

Všetko, čo potrebujete vedieť o vedení v minútových sústach

Phil Dourado: 60-second Leader

Prečo potrebujete túto knihu? Existuje príliš veľa kníh o vedení ľudí, príliš veľa teórií vedenia,
príliš veľa kurzov pre lídrov, a niet vôbec času na odfiltrovanie dobrého od zlého, či od obyčajnej nudy.

Či už ste riaditeľom verejnej spoločnosti, alebo stojíte na čele svojho malého impéria, ktoré tvoríte len vy sami, nemáte čas brodiť sa všetkými tými informáciami o vedení. Potrebujete sprievodcu, ktorý vám rýchlo a účinne poskytne základné fakty.

60-sekundový líder za vás vykonal výskum aj filtráciu informácií. Táto kniha opisuje tridsať základných prvkov vedenia v 60-sekundových sústach a pretkáva ich tridsiatimi príbehmi, ktoré učenie oživujú.

Ste príliš zaneprázdnení na to, aby ste čítali všetko, čo si potrebujete o vedení prečítať? Tak to nečítajte. Dovoľte, aby sa 60-sekundový líder stal vašim praktickým sprievodcom.

Rozmery: 145 x 207 mm
Väzba: brožovaná
Počet strán:216
ISBN: 978-80-8109-045-5
Cena:  11.58 EUR / 349 SKK

www.eastonebooks.com

Mohlo by sa Vám páčiť