Hľadať

Dvojica skutočne zaujímavých kníh

Vydavateľstvo Eastone Books tradične prináša na knižný trh zaujímavé knihy, plné motivácie a skvelých rád. V máji sa pochválila dvojicou kníh, ktoré čitateľom ponúkajú inšpiráciu i návod ako bez problémov dosiahnuť súhlas.

25 podnikateľov, ktorí zmenili svet

Uznávaný americký novinár John A. Byrne zozbieral 25 príbehov o vzniku najvplyvnejších firiem a korporácií, ktoré svojimi obchodnými modelmi či prístupom k zákazníkom výrazne ovplyvnili trhy a zmenili svet.

Podnikatelia ako Michael Dell (Dell), Oprah Winfrey (Harpo, Inc.), Reid Hoffman (LinkedIn), Fred Smith (FedEx), Phil Knight (Nike), Howard Schultz (Starbucks), Bill Gates (Microsoft), Steve Jobs (Apple) a mnohí ďalší sa v rozhovoroch s autorom zdôverujú nielen so svojimi obchodnými stratégiami a prístupmi k manažovaniu ľudí či riešeniu problémov, ale rovnako otvorene opisujú aj svoje detstvo, všeobecné názory na dianie vo svete či vplyv biznisu na ich súkromný život a opačne.

Autor: John A. Byrne

Rozmery:    155 x 225 mm
Väzba:    tvrdá s prebalom

Počet strán:    288

ISBN:    978-80-8109-207-7


Ako dosiahnuť súhlas

S vyjdenávaním sa stretávame všetci – v práci, aj v rodine. Na dosiahnutie svojho zámeru však často nevolíme tie najvhodnejšie metódy a postupy.

Trojica uznávaných amerických autorov sa v tejto knihe venuje kompletnej analýze metód vyjednávania, vďaka ktorým je možné efektívne presadiť svoje záujmy a nenaštrbiť si pritom vzťahy. Na konkrétnych príkladoch analyzujú zámery všetkých zúčastnených strán a aj pre zdanlivo neriešiteľné situácie navrhujú taký spôsob komunikácie, ktorého výsledkom je spokojnosť všetkých partnerov „za vyjednávacím stolom“.

Úspešný bestseller Ako dosiahnuť súhlas už roky patrí k najpredávanejším knihám na celom svete. Stal sa základom mnohých kurzov negociácie a je odporúčanou literatúrou v rámci štúdia biznisu a manažmentu na prestížnych svetových univerzitách. V slovenskom jazyku vychádza po prvýkrát.

Autori: Roger Fisher, William Ury a Bruce Patton

Rozmery:    155 x 225 mm
Väzba:    brožovaná
Počet strán:    216
ISBN:    978-80-8109-202-2

Words & Photos: Eastone Books

www.eastonebooks.com

Mohlo by sa Vám páčiť