Hľadať

Exkluzívna módna spolupráca: Melissa a Karl Lagerfeld

Exkluzívna módna spolupráca: Melissa a Karl Lagerfeld

Brazílska značka MELISSA, známa nielen svojimi originálnymi gumenými topánkami, ktoré nádherne voňajú, ale aj spoluprácami s návrhármi ako sú Vivienne Westwood, Jason Wu, Gareth Pugh a Pedro Lourenco, verejnosti predstavuje jednu zo svojich najväčších hviezdnych kolaborácií. Autorom mini kolekcie na jeseň/zimu 2013 je ikonický módny dizajnér, fotograf a zároveň kreatívny riaditeľ značky Chanel, Karl Lagerfeld!

Tvárou kolekcie, ktorá predstavuje štyri základné modely s názvami Glam, Incense, Ginga a Melissima je v súčasnosti najvychytenejšia modelka a „IT“ Girl, Cara Delevingne. Krásna blondína v kampani vystupuje ako sexi domina, ktorá sa s farebnými topánkami hrá.

V kolekcii nájdete kúsky inšpirované brazílskou vlajkou (GINGA), zmrzlinou (INCENSE), krásny elegantný kúsok s predĺženou špičkou (GLAM), alebo retro topánky v štýle Mary Jane (Melissima). Kolekcia na sezónu jeseň/zima 2013 je charakteristicky voňavá, tradične gumená a neodolateľne štýlová.

Exkluzívne kúsky budú môcť slovenskí zákazníci v limitovanom počte kusov nakupovať exkluzívne v predajni White Island v Bratislavskom Auparku a takisto v internetovom obchode. Ak teda ešte nevlastníte kúsok od Karla Lagerfelda, toto je jedinečná príležitosť,  ako si oživiť šatník o jedinečný pár topánok, ktoré nesú nadčasový rukopis veľkého Karla. Ako sám dizajnér povedal: „Za všetkým bol len jednoduchý nápad, vytvoriť modernú topánku„. Súhlasíme, veď kto už dnes nosí na podpätku zmrzlinový kornútik?

Words: Dollpem Media                                                          Photos: White Island & Melissa

www.whiteisland.sk

Mohlo by sa Vám páčiť