Hľadať

Farebná jar, pestré leto v Palmers

Obľúbený rakúsky výrobca spodnej bielizne Palmers, si svojimi zaujímavými kolekciami získal pozornosť žien. Po veľkom „upratovaní“ v roku 2004, kedy značka zaznamenala zmeny v sektore riadenia a tiež v oblasti vlastníckych vzťahov, patrí k vychyteným spoločnostiam, ktoré dokážu zaujať kreativitou a individuálnym štýlom.

Palmers okrem pozitívnych zmien v oblasti samotného vývoja spodnej bielizne predstavil nový dizajn svojich predajní, čo prinieslo svieži vetrík do tohto „vzrušujúceho biznisu“. Venujme sa však aktuálnej sezóne, ktorej dominujú zaujímavé kreácie.
Kolekcie Palmers charakterizuje trvalá krása, starostlivý výber materiálov a vysoká úroveň spracovania. Spodná bielizeň tak neslúži len svojmu danému účelu, ale každý deň svojim majiteľkám prináša malé radosti.
Nová kolekcia Palmers (sezóna jar/ leto 2009) je venovaná ženskej elegancii s dotykom luxusu. Tohtoročný trend inklinuje k  romantike, letným štýlom s potlačou kvetinových motívov. „Tvári“ sa viac športovo, pričom inšpiráciu nachádza aj v námorníckom štýle – čo vytvára príjemnú letnú náladu. Napomáhajú k tomu aj pestré farby kolekcie a tiež tóny klasických farieb spodnej bielizne, akými sú ružová, biela, béžová a čierna. V tejto sezóne sa stali nosnými pastelové odtiene modrej a sýtej tyrkysovej.


Tvorcovia položil základ aktuálnej kolekcie na známych témach:


Lovely Lady – „Romantika na Riviere“

Pre túto tému hľadali návrhári inšpiráciu na slnečnej, prázdninovej Riviére. Na tomto romantickom mieste sa spája ženský zmysel pre vkus a vplyv luxusu. Mäkké odtiene dominujú spoločne s bielou, čiernou a šampanskou farbou. Materiály sú hladké, uvoľnené a čisté. Tvoria ich klasický hodváb a príjemný satén.

Summer Spa – „Wellness – oáza oddychu pre myseľ a telo“

Niekoľko hodín relaxu v príjemnom prostredí dokáže pomôcť zregenerovať organizmus a priniesť osvieženie pre telo a dušu.

Pestrá kombinácia farieb spája mäkké odtiene mätovej a modrej, ružovej a fialovej –  s bielou, antracitovou a sivou. Hodváb a satén sú dominantnými materiálmi. Dizajn plní spolu s abstraktnou témou (zvieracie motívy) potlače a s grafickými vzormi dôležitú úlohu.

Summer Magic – „Precítiť mágiu leta“

Lúka plná kvetov v celej svojej nádhere, do ktorej sa mieša dotyk exotickej sviežosti, výstredných fantázií bujnej rajskej záhrady. Tieto momenty inšpirovali tvorcov kolekcie. Výsledkom je veľmi farebná paleta vibrujúcich farieb mäty a mäkkých odtieňov modrej, pistáciovej, šampanskej, tyrkysovej a ružovej. Florálne motívy a výzdoba prostredníctvom vzorov vodných ľalií vytvárajú skvelý efekt.


Be Happy – „Sila šťastia“

Vstúpte do nového dňa plní pozitívnej energie, s optimizmom a vitalitou. Predstavte si pohár čerstvého ovocného šerbetu, ktorý si vychutnávate počas nádherného, slnečného dňa. Tento moment   môže predstavovať skutočnú radosť zo života.

Farebná škála presne odzrkadľuje túto tému. Skvelú náladu kolekcii dodáva nová červená, korálová a ružová farba, ale tiež pastelové odtiene ružovej, farby melónu a lososovej.
Materiály a vzory sú vzdušné, ľahké – jemný tyl, viacvrstvový šifón, perleťový povrch, mix farieb, ktorý vyzdvihujú florálne vzory.

Príchod príjemného počasia môžete tak osláviť aj skvelou spodnou bielizňou, ktorá radosť z krásy len znásobí.

NIPOS          Photos: Palmers Press

www.palmers.at

Mohlo by sa Vám páčiť