Hľadať

Filmová novinka: Avengers v 3D na televíziách CINEMA 3D od LG

Spoločnosť LG Electronics (LG), ktorá je svetovým lídrom a technologickým inovátorom v domácej zábave, sa stala generálnym partnerom filmu Avengers od The Walt Disney Company. LG tak nadväzuje na minuloročnú jarnú kampaň, s ktorou sa tento rok objaví v inzercii, televíznej reklame a na billboardoch.

LG nadviazalo na úspechy minulého roka, keď podporovalo ako generálny partner Pirátov z Karibiku: V neznámych.vodách „Aj tento rok budeme podporovať v Českej republike a na Slovensku veľmi očakávaný 3D film. Dohodli sme spoluprácu s The Walt Disney Company a filmom Avengers,“ hovorí Martin Malý, tlačový hovorca LG Electronics CZ.

V novej snímke Marvel Studios sa predstavia ikonickí, komiksoví super hrdinovia ako Iron Man, Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye a Black Widow. Film režiséra Jossa Whedona sľubuje skvelú zábavu plnú akčných scén, úžasných efektov, a to všetko vo formáte 3D. Snímok Avengers uvedie spoločnosť The Walt Disney Company v premiére 3. mája 2012. Film distribuuje v Čechách spoločnosť Falcon, a na Slovensku Saturn.

V rámci tohto partnerstva bude LG premietať trailer aj na svojich televízoroch umiestnených v elektro predajniach. Objaví sa v tlačenej a online inzercii ako double-branding so spoločnosťou Falcon a na Slovensku v kooperácii so Saturnom v televíznych spotoch, plagátoch a billboardoch.

Words & Photos: LG One

www.lge.sk

Mohlo by sa Vám páčiť