Hľadať

Francúzsko pre každého v centre Prahy

Francúzsko pre každého v centre Prahy

Každý, kto si niekdy posedel v autentickej francúzskej brassérii, si okamžite vybaví záplavu nevídaných chutí, a určite na tú skvelú zmes vôní.

Ale prečo snívať, keď môžete ochutnať! K radosti milovníkov tradičnej francúzskej kuchyne, a vôbec všetkých priaznivcov kvalitnej gastronómie, bola na ulici V Celnici v centre Prahy otvorená vynikajúca Brasserie La Gare s neuveriteľnou ponukou denného menu od 89 Kč! Autentická, poctivá a chutná kuchyňa francúzskeho vidieka sa v Brasserii La Gare stáva dostupná každému, kto zatúži ochutnať.

 „Ako prví v Českej republike uvádzame na scénu typický francúzsky slaný koláč tarte flambée. Nechybajú samozrejme slimáky, vynikajúca hydina a mäso na grile plus špeciality, ako teľacia hlava alebo hovädzí bourgignon. To všetko za skutočne veľmi priaznivé ceny. Naša ponuka je založená na originálnych čerstvých surovinách a majstrovskom ume šéfkuchára Pavla Veltruského,“ zdôrazňuje Jan Ivanco, generálny manažér Brasserie La Gare a Belgian Beer Cafe Les Moules.

Po skvelom obede je ten pravý čas na šálku kávy Filicori s voňavým koláčom či zákuskom priamo z tunajšej domácej cukrárne a pekárne. Alebo si môžete v pokoji posedieť pri pohári vína – mimochodom, Brasserie La Gare je jednou z mála reštaurácií v Prahe, kde podávajú prvotriedne francúzske víno aj v karafách po 0,25l a 0,5l za fantastické ceny a naviac si ho môžete vo vinotéke ochutnať a kúpiť. Rovnako veľkým lákadlom bude určite aj plánovaná Chocolatierie s ukážkou výroby praliniek a ich predajom, ktorá sa onedlho stane súčasťou Brasserie La Gare.

Brasserie La Gare návštevníkov vít každý deň od 11 do 23 hodín a Boutique Gurmande v tesnom susedstve pozýva už od 9 hodiny na ľahké raňajky, po ktorých do nového dňa vstúpite s náležitou nonšalanciou a ľahkosťou. Viac než 100 miest vo vnútri a 40 na letnej terase La Gare Brasserie vás nenechá čakať…

Brasserie La Gare a Boutiques Gourmandes
V Celnici 3, 110 00 Praha 1
Česká republika

Words: NIPOS/ 2media.cz                              Photos: 2media.cz

www.lagare.cz

Mohlo by sa Vám páčiť