Hľadať

Furla prichádza s ďalšou štýlovou kolekciou

Furla prichádza s ďalšou štýlovou kolekciou

Renomovaná talianska spoločnosť Furla poteší svojich priaznivcov novými, sviežimi lifestylovými produktmi, ktoré tvoria súčasť pôsobivej kolekcie jar/leto 2009. Aj tentokrát v nej dominuje čistý, elegantný prejav a výrazne kreatívny dizajn.

Módne kúsky z dielne talianskeho výrobcu opäť vynikajú dokonalými líniami, ktoré majú šancu okúzliť aj tie najnáročnejšie dámy a pánov. Je len na vás, či si vyberiete z pestrej ponuky luxusných hodiniek, šperkov, kabeliek, či peňaženiek. Všetky doplnky sú zladené podľa farieb a štýlov, aby ste v prípade potreby mohli kombinovať. Môžete sa pýšiť trblietavými prsteňmi alebo nádhernými kamienkovými hodinkami, luxusným predstavám sa medze skutočne nekladú. S kvalitnými výrobkami značky Furla budete určite neprehliadnuteľní.

Výber sa neobmedzuje len na uvedené produkty, súčasťou kolekcie sú napríklad i módne topánky, či špičková obuv. Aj sortiment kabeliek je veľmi bohatý – od športových, ideálnych na všedné i netradičné prechádzky, až po elegantné, ako stvorené do skvelej spoločnosti. Pozitívom je, že kreatívni dizajnéri chceli ulahodiť viacerým vekovým kategóriám a nesústredili sa len na istú špecifickú skupinu. Výrobky značky Furla sa preto majú šancu páčiť ako mladým slečnám, tak aj dámam v zrelšom veku. Kolekcia s názvom „Giovanna Furlanetto„, ktorej dominantnými farbami sú čierna a krémová, predstavuje dokonalé splynutie nehy a typickej ženskosti.

Aby sme samozrejme nezabudli ani na pánov, tých istotne poteší vkusný, ale najmä pestrý výber športovo-elegantne ladených tašiek a nablýskaných kufríkov. Návrhári Furly samozrejme mysleli aj na potreby cestovateľov – biznismenov, využívajúcich svojho prenosného elektronického pomocníka. Súčasťou kolekcie sú totiž aj štýlové tašky na úschovu a prepravu notebooku.

Talianska spoločnosť Furla, ktorá je vlastníkom rovnomennej značky patrí vo svete módy k vysoko rešpektovaným a uznávaným. Svoje výrobky sa snaží neustále inovovať, vylepšovať, so zreteľom na potreby ctenej klientely. Odozva, najmä u nežnejšieho pohlavia je zreteľná a veľmi pozitívna. Dámy Furlu milujú a nedajú na ňu dopustiť.  

História spoločnosti sa začala písať v roku 1927 v Bologni. Pri zrode obľúbenej luxusnej značky stáli dve dnes už veľmi významné osobnosti – Aldo a Margherita Furlanetto. Dvojica mala prakticky od začiatku vytýčený cieľ – preraziť vo svete módy so štýlovými koženými doplnkami, ktoré by boli pre pánov i pre dámy skvelými každodennými „spoločníkmi“.
Aldovi a Margherite sa podarilo položiť základy úspešného biznisu, ktoré neskôr ešte viac upevnili Aldove deti. Spoločnosť postupne rástla, bola vyhľadávaná kvôli vysoko kvalitným výrobkom, charakteristickým čistými, jasnými líniami, ale i netradičným avantgardným materiálom.

Značka Furla najprv expandovala do viacerých európskych módnych centier ako Paríž, či Rím, neskôr však prekonala aj hranice starého kontinentu a zaujala aj „za veľkou mlákou,“ konkrétne v štýlovom New Yorku. Hoci dnes je už definitívne populárna na celom svete, sídlo spoločnosti ostáva aj naďalej v Bologni.

Marcel Letko                Photos: ISIFA

www.furla.com

Mohlo by sa Vám páčiť