Hľadať

Gucci by Gucci Pour Homme

Gucci by Gucci Pour Homme

Ako nový podpis moderného muža Gucci, Gucci by GUCCI Pour Homme kombinuje klasickú mužnú príťažlivosť s chladnou, modernou eleganciou.

Gucci by GUCCI Pour Homme v sebe nesie vzácne dedičstvo značky a luxusu módnej značky Gucci, no zároveň je prvou pánskou vôňou navrhnutou kreatívnou riaditeľkou Fridou Giannini ako nový podpis ikonického muža Gucci.

Uhladený dizajn flakónu je ozdobený dekoratívnym príveskom charakteristickým pre značku, ktoré pripomína bohaté dedičstvo značky a hrejivá intenzita vône Gucci by GUCCI Pour Homme oslovuje ikonických, silných, zmyselných mužov, ktorí stelesňujú dnešného muža Gucci.

DIZAJN

Čerpajúc inšpiráciu z bohatej tradície, rovnako ako aj z nového pohľadu na moderného muža, flakón Gucci by GUCCI Pour Homme je charakterizovaný tradíciami značky v kombinácii s modernou, mužnou príťažlivosťou.

V popredí dizajnu flakónu zostávajú tradičné symboly. Podpis zakladateľa módneho domu Guccia Gucci je vygravírovaný striebornou farbou, moderný uzáver zdobí tradičný motív diela. Masívne sivé sklo flakónu je definované výraznými líniami, takže vytvára dojem rafinovaného, novodobého luxusu a mužnej sily.

Elegantné vonkajšie balenie v studených odtieňoch inšpirované Gucciho popruhovou tkaninou je reinterpretované do sofistikovanej mužnej palety. Pri otvorení sa vo vnútri balenia objaví príznačný vzor GG vytvárajúci sieť.

Gucci by GUCCI Pour Homme je novým podpisom moderného muža Gucci – zmyselným, elegantným a mužným.
Moderná, drevito-cyprusová vôňa je vrcholovým dielom tradičného i pokrokového parfumérstva. 
Hlava a srdce prinášajú jemné, svieže tóny so základom z cyprusového dreva a morského vánku. Fialka a bergamot vytvárajú mužnú kvetinovú vôňu pre prirodzenú a nadčasovú príťažlivosť.
Jedinečné srdce ozvláštňuje vôňu a zintenzívňuje jej charakter hrejivým kadidlom a koženým akordom s tónmi tabaku, ktoré prepožičiavajú vôni dotyk sladkosti. Ambra poskytuje teplo, trvácnosť a hĺbku v kombinácii s čiernym korením prispievajúcim k neobyčajnému, iskrivému efektu.
Základ je dotvorený drevitými tónmi pačuli, cédra a amyrisu, ktoré vytvárajú nepopierateľne elegantnú vôňu.

KAMPAŇ

Frida Giannini vytvorila túto vôňu, aby ukázala mnohotvárnosť zamilovaného muža. Televíznu reklamnú kampaň Gucci by GUCCI Pour Homme režíruje Jan Wentzom, hlavnou postavou je herec James Franco. Pre oslnivú, modernú a nenútenú atmosféru vo filme si Giannini vybrala Franca, aby perzonifikovala muža Gucci. Franco v kampani ukazuje na povrch oduševnené, odkryté emócie.

Franco sa pohybuje výstižnými čiernobielymi obrazmi moderného muža vo svete, ktoré boli natáčané v Eltham Palace v Londýne, zamýšľa sa nad záhadou, vzrušením a myšlienkou na lásku. Hovorí s ňou a vzájomne na seba pôsobia, čo sa neskôr spodobní v texte pesničky, „Slave to Love (Otrok lásky)“ od Bryana Ferryho, ktorú reinterpretoval a zmodernizoval spevák a autor piesní, Roisin Murphy.
Francova postava stelesňuje vrodenú zmyselnosť muža Gucci s mužnou príťažlivosťou, ktorá je zároveň impozantná aj moderná. Aj keď je trochu zraniteľný, je v ňom niečo rebelantské. Je presvedčivo zvodný a uvedomuje si, že je zamilovaný.

Reklamný vizuál vône Gucci by GUCCI Pour Homme rovnako zobrazuje Jamesa Franca. Kampaň nafotili skúsení fotografi Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin.

Muži, objavte v sebe nové hodnoty – stačí len tak málo. Okúste Gucci by Gucci Pour Homme.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk   
www.gucci.com

Mohlo by sa Vám páčiť