Hľadať

Herecké osobnosti sa na 75. udeľovaní cien „Zlatých glóbusov“ pochválili vzácnymi kúskami od Chopard

Herecké osobnosti sa na 75.  udeľovaní cien „Zlatých glóbusov“ pochválili vzácnymi kúskami od Chopard

O tom, že slávnostné odovzdávanie cien „Zlatý glóbus“ bolo okrem prehliadky hereckých osobností aj skvelou príležitosťou ukázať nové umelecké výtvory šperkárskych domov, ukazuje aj aktuálny ročník, ktorý sa konal minulú nedeľu v Los Angeles. Mnohé z hviezd sa predviedli krásnymi dielami spoločnosti Chopard.

 

Francúzska herečka Isabelle Huppertová mala na sebe 18 karátový náramok z bieleho zlata so smaragdami, diamantmi v tvare vankúšika či prsteňmi a náušnicami z bieleho zlata, ktoré patrili k najluxusnejšej kolekcii šperkov.

Austrálska herečka Katherine Langfordová, nominovaná za najlepší herecký výkon v televíznej sérii – „Drama“  zas siahla po manžetových gombíkoch z bieleho zlata spestreného diamantmi v tvare hrušky či prsteňom z bieleho zlata s diamantmi, modrými zafírmi, žltými diamantmi z kolekcie z kolekcie „L’Heure Du Diamant“.

Americká herečka Sadie Sink zas zažiarila s náušnicami z 18 karátoveho bieleho zlata s hruškovým kremencom, ružičkami, ružovými rubelitmi a diamantmi z kolekcie „Temptations Collection“, náramkom z titánovej súpravy s diamantmi a rubínmi z kolekcie „Red Carpet“, prsteň v 18ct biele zlato s rubínami (5.8ct) a diamanty z drahocenného Choparda Kolekcia, prsteňom z bieleho zlata s diamantom v tvare srdca a diamantmi z kolekcie „L’Heure Du Diamant“.

Britská herečka Sally Hawkinsová zaujala v náušniciach z 18 karátového bieleho zlata s diamantmi hruškového tvaru a prsteňom z bieleho zlata s okrúhlym tvarom zafíru a diamantmi v tvare polmesiaca.

Americká speváčka Mary J Blige mala na sebe náušnice s diamantmi a náramok z bieleho zlata s diamantmi. Svoj vzhľad skrášlila prsteňom z bieleho zlata s ohromujúcim guľatým diamantom a ďalším prsteňom z bieleho zlata s diamantmi.

Americký herec Sterling K. Brown si vybral hodinky Chopard „LUC 1937 Classic“ s bielym ciferníkom a puzdrom z nehrdzavejúcej ocele. K tomu doplnil manžetové gombíky s onyxom a dvojicou diamantov z bieleho zlata.

Americký herec a producent Christian Slater, nominovaný za najlepší výkon herca vo vedľajšej úlohe v seriáli „Limited Series“  siahol po hodinkách Chopard „LUC XPS“  so strieborným ciferníkom s puzdrom z 18 karátového ružového zlata a manžetových gombíkoch s onyxom a diamantmi.

Chopard / Peter Fritz

Fotografie: Chopard Press

 

www.chopard.com

 

Mohlo by sa Vám páčiť