Hľadať

Homme Exceptionnel

Homme Exceptionnel

Nová pánska vôňa od Mont Blanc, odraz presvedčivého luxusu, štýlovosti a elegancie.

Mont Blanc uvádza presvedčivú mužnú vôňu Homme Exceptionnel, ktorá je stelesnením všetkých kľúčových kvalít značky. Odráža jej luxusný charakter, tradičnú kvalitu a detailnú prepracovanosť, ako aj večnú štýlovosť a eleganciu.

Orientálno drevitá, mužná vôňa na vás zapôsobí nezvyčajným šmrncom.

Kompozícia vône

Úvod vône Homme Exceptionnel otvára povzbudivý akord sečuánskeho korenia a mandarínky. Sečuánkse korenie je podobné čerstvému koreniu, pričom je zelenšie a má overený stimulačný efekt na čuchové bunky, vďaka čomu zjemňuje, ale aj vyzdvihuje sladké tóny mandarínky. Spolu vytvárajú osviežujúcu harmóniu, ktorá prechádza do aromatického srdca, v ktorom splývajú tóny levandule s tónmi šalvie.
Zloženie srdca pripomína Fougére, avšak pôsobí hrejivejšie, mužnejšie.
Finále vône predstavuje veľkolepé spojenie tónov pačuli a kávy. Práve káva charakteristická svojou mliečnou, zmyselnou kvalitou vedie ku gurmánskemu charakteru vône. Je prekvapivo čistá, trochu trpká, sladkastá, dymová a predsa presvedčivo mužná.

„Vôňa je inšpirovaná chuťou a arómou kvalitnej kávy. Jej tvorcovia sa snažili zakomponovať tóny kávy do vône tak, aby pôsobila orientálne, ale aby neevokovala len šálku kávy,“ vysvetľuje Will Andrew z tvorivého tímu P&G a dodáva, že „výsledkom je príťažlivá, dokonale prepracovaná vôňa, ktorá pôsobí nezvyčajne a nadčasovo – ako nádherná hudobná kompozícia.“

Nadčasový a prirodzene mužný flakón vône Homme Exceptionnel sa vyznačuje čistými tvarmi. Inšpiráciu čerpá v ikonickom pere Mont Blanc Meisterstueck 149 s dizajnom troch prsteňov vyrobených zo zlata a vzácnych bielych kovov – symbol štýlu a majstrovského umenia. Flakón využíva motív troch prsteňov ako ozdobu hrdla, čomu nepochybne dodáva na luxuse, elegancii a štýle.

Embassador

Tvárou novej pánskej vône Mont Blanc Homme Exceptionnel je husľový virtuóz a držiteľ ceny Grammy, Joshua Bell.

Sortiment

Toaletná voda 50 ml
Toaletná voda 75 ml
Voda po holení 75 ml
Sprchový gél 200 ml
Tuhý dezodorant 75 g

Otestujte nový Homme Exceptionnel a staňte sa aj vy husľovým virtuózom!

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.montblanc.com
www.joshuabell.com

Mohlo by sa Vám páčiť