Hľadať

Horúce módne novinky v Luxury International Trader

Luxusná predajňa v centre Bratislavy prešla v lete rekonštrukciou. Počas dvoch augustových týždňov renomovaní talianski architekti upravili interiér predajne, ktorá tak svoje brány otvorila opäť 25 augusta. Novinkou sú okrem vylepšeného vnútrajšku aj nové značky.

Dámy poteší najmä kolekcia luxusných topánok a kabeliek značky Jimmy Choo. Luxury International Trader je vôbec prvým obchodom na Slovensku, ktorý aktuálnu kolekciu prestížnej britskej firmy ponúkne. Dámy sa takisto môžu tešiť na kabelky Stella McCartney a Balenciaga. Kontrastom k sexi ihličkám Jimmy Choo budú istotne nádherné mokasíny značky Tod’s, ktoré spoločne s kabelkami luxusná predajňa taktiež na konci augusta predstavila. Pánov istotne poteší novinka v podobe ponuky známej značky Flavia Briatoreho – Billionare, a takisto dámska aj pánska kolekcia štýlových a nesmierne pohodlných búnd talianskej značky Duvetica.

Okrem noviniek, ktoré Luxury International Trader pre svojich zákazníkov od augusta ponúka, sú pre vás na Laurínskej 10 k dispozícií taktiež aktuálne kolekcie značiek Dolce and Gabbana, Etro, Giorgio Armani, Dior Homme, Yves Saint Laurent, Moncler, LOEWE, Burberry, Mulberry, Givenchy, Proenza Schouler, Marc Jacobs, Chloe, Celine a Fendi.

Predajňa spolu s vyškoleným a príjemným personálom je vám k dispozícií počas pracovných dní od 10:00 do19:00, v sobotu 10:00-18:00 a v nedeľu od 14:00 do18:00.
Odporúčame navštíviť, nebudete ľutovať!

Nina Gašparíková                              Photos: Luxury International Trader

www.luxurybratislava.com

Mohlo by sa Vám páčiť