Hľadať

Horúco na vlnách Dunaja

Horúco na vlnách Dunaja

Vlny riek i oceánov boli už oddávna obrovskou výzvou pre ľudí. Zdolať na lodi vodný živel, zažiť úžasné pocity z prekonávania vĺn, to je lákadlom aj v súčasnosti. Túto vášeň vám zabezpečí, spolu s top službami a výnimočnou kvalitou spoločnosť Hot Chilli. Vôbec pritom nemusíte chodiť ďaleko, unášať sa môžete nechať aj blízkymi vlnami Dunaja.

Hot Chilli –  prenájom lodí je značka, pod ktorou sa skrýva horúca a i trošku štipľavá vášeň – lode. Firma poskytuje kompletné služby v oblasti prenájmu lodí a vodných skútrov aj so službami kapitána, výletných plavieb, vodných športov, kapitánskych kurzov či kondičných plavieb.
Výletné plavby (nielen) po Dunaji pre jednotlivcov, skupiny, malé i veľké firemné kolektívy v rýchlych športových člnoch ponúkajú jedinečné zážitky. Nechajte sa unášať vlnami a vychutnajte si nevšedné pohľady na scenérie Bratislavy s jej malebným nábrežím, siluety historického Devína, Hainburgu, Orthu an der Donau a návštevu dunajských ramien, prístavísk či marín.

Charakter plavby kapitán vždy prispôsobí požiadavkám vás, klientov. Je jedno či hľadáte pokojnú, relaxačnú plavbu, alebo horúce vlny adrenalínu, ktorý sa vám vryje do krvi i do pamäti ešte na dlhé týždne. Hot chilli má všestranné portfólio služieb, pomôže vám zrealizovať výlety, impozantné športové či firemné podujatia a tiež obchodné rokovania podľa individuálnych predstáv. Také, na ktoré biznis partneri tak ľahko nezabudnú. Uzatvoriť zmluvu na lodi môže byť o čosi pôsobivejšie, než v obligátnej kaviarni, nemyslíte?

Zaujímavá plavba môže byť aj nevšedným darčekom k sviatku vašich blízkych. K dispozícii su darčekové poukážky, ktorými potešíte každého priateľa, manželku, deti či rodičov. Spoločná rodinná plavba padne v uponáhľanom svete, kde na svojich blízkych nemáme čas, vždy vhod.
Ak hľadáte adrenalín a šport, Hot Chilli vám vyhovie na sto percent. Aktívni klienti sa môžu venovať i ďalej zdokonaľovať vo vodnom lyžovaní, wakeboardingu, jazde na vodných skútroch či ťahaní na vodnej sedačke. Spoločnosť vykonáva aj kurzy vodcu malého plavidla, záujemcom sa ponúkajú kondičné jazdy na upevnenie zručností. Hot chilli pritom vlastní športovo-rekreačné plavidlá značiek Four Winns, Regal, Shaparrel a vodné skútre SeaDoo.

Doprajte si aj vy pocit voľnosti a zažite kúsok adrenalínu na výlete v jednej z našich športových lodí na Dunaji – či už pôjdete v kravate, kostýme, alebo v teniskách, so sebou si môžete zobrať až 6 osôb, s ktorými sa o zážitok z vĺn podelíte.

Jakub Steiner                                                                Photos: Hot Chilli

www.prenajom-lodi.sk

Mohlo by sa Vám páčiť