Hľadať

Jaeger-LeCoultre otvorilo nové Reverso Virtual Museum

Od roku 1931, kedy muži a ženy, ktorých ruky skrášlili hodinky Reverso, získali diskrétneho spoločníka svojich emócií. V roku 2011, pri príležitosti 80. výročia exkluzívneho modelu Reverso, spoločnosť Jaeger-LeCoultre otvorila špeciálnu webovú stránku – akési virtuálne múzeum, kde môžu všetci majitelia luxusných hodiniek zdieľať svoje inšpirácie s ostatnými milovníkmi Reverso po celom svete.

Vstup do virtuálnej múzea umožňuje návštevníkovi objavovať svet týchto legendárnych hodiniek a ich histórii.

Virtuálne múzeum v časti „pohľad na zápästie“ predstavuje vynikajúce osobnosti, ktoré sa delia o svoje jedinečné príbehy vzťahujúce sa k modelu Reverso, pričom vyjadrujú svoj vzťah a spojenie s objektom, ktorý im umožňuje merať a sledovať čas. Medzi nimi nájdeme také mená, akými sú herečka Diane Kruger, legendárny hráč konského póla Adolfo Cambiaso či zaujímavý šéfkuchár Sergi Arola.

Herečka Diane Kruger
Herečka Diane Kruger je veľvyslancom Jaeger-LeCoultre už tri roky a takisto tvárou nového modelu Grande Reverso Lady Ultra-thin. V tejto sympatickej herečke spoločnosť Jaeger-LeCoultre našla svoju múzu i inšpiráciu. Tvár a postava tejto baletnej tanečnice, modelky a herečky je známa na celom svete. Už tri roky sa predstavitelia Jaeger-LeCoultre tešia z toho, že môžu sledovať ako ich hodinky nosia hviezdy na najprestížnejších podujatiach či na červených kobercoch na celom svete, vrátane slávneho Benátskeho medzinárodného filmového festivalu. Široká škála hodiniek Reverso priniesla Diane šťastie. Veď prvé dostala na svoje 18. narodeniny od svojej matky!

Hráč póla Adolfo Cambiaso
Adolfo Cambiaso je argentínsky pólo hráč, ktorý mnoho rokov patril k jednotkám svetového póla. Ako veľvyslanec Jaeger-LeCoultre, používa model Reverso Squadra Hometime so zvláštnym rytinou v podobe vlajky Argentíny.
Dátum vytvorenia modelu Reverso oprávňuje spoločnosť Jaeger-LeCoultre pôsobiť v mojom obľúbenom športe„, hovorí Adolfo. „Hodinky Reverso sú ikonou, ale tiež sa v posledných rokoch stali mojím verným spoločníkom.“

Šéfkuchár Sergi Arola
Sergi Arola je šéfkuchárom a majiteľom Restaurante Arola Gastro v Madride. V roku 2000 získal druhú hviezdu Michelin a dodnes je bez prerušenia majiteľom dvoch hviezdičiek. Na oslavu tejto významnej príležitosti mu jeho partner dal hodinky Reverso s vygravírovanými dvoma hviezdičkami ako darček. V roku 2010 si nechal Sergi Arola vytetovať na paži motív hodiniek Reverso.

Môj vzťah k hodinkám Reverso výrobcu Jaeger-LeCoulre je úzko spätý s mojou profesionálnou kariérou. V skutočnosti, najviac vzrušujúcou udalosťou v mojom živote bola tá, keď som v roku 2000 získal dve hviezdy Michelin. Myslím, že Reverso sú fascinujúce hodinky s úplne nadčasovým dizajnom. Navyše sú to jedny z najlepších hodiniek pre mužov v celej histórii hodinárstva„, hovorí Sergi Arola.

CALVERA                                                                       Photos: Image.net

http://reverso.jaeger-lecoultre.com

Mohlo by sa Vám páčiť