Hľadať

Jarné variácie Marie Jo

Jarné variácie Marie Jo

„Hippie“ móda sedemdesiatych rokov sa vracia a spodná bielizeň za týmto trendom v ničom nezaostáva. Spoločnosť Marie Jo prichádza na sezónu jar/ leto 2009 s výnimočne ženským, bohémskym štýlom, ktorý je slobodným vyjadrením osobnosti človeka. Vyjadrením byť samým sebou.

Duch sedemdesiatych rokov – uvoľnený, povznesený a ultra ženský – bude inšpirovať dnešné ženy počas tohtoročnej jari. Povznášajúci prístup dizajnérskeho tímu Marie Jo sa odzrkadlil v silnej kolekcii pre nezávislé ženy, ktoré chcú vyzerať štýlovo a sexi.
Výsledkom je osviežujúca paleta príjemných farieb, ako červená Scarlet, ružová a tyrkysová. Tlmené farby, dôsledne mapujúce odtiene líčidiel, na ktoré sú zvyknuté dámy pri make-upe, tiež hlásia návrat. Marie Jo prináša tiež vkusné farby, akými sú Geisha (jemná broskyňová) a Lotus (jemná ružová).

Sedemdesiate roky sa tiež niesli v znamení zmyselnosti, kde priehľadnosť hrá dôležitú úlohu. Jednoducho, v jednom momente sa vám odhalí nádherný pohľad na tajomné partie ženy a následne sa všetky tajomstvá ukryjú pred vašim zrakom. Mäkké, vrstvené látky skrášlené krásnymi výšivkami sú skutočnou pastvou pre oči. Strih vyjadruje zmyselnú eleganciu kolekcie, ktorú si môžete vychutnať napríklad na vzrušujúcom body Jane. Stačí pohľad na dámu, ktorá zverila tajomstvá svojho tela tomuto kúsku dámskej bielizne a pocítite neodolateľnú túžbu pripraviť pre svoju partnerku nádherný darček.

NIPOS             Photos: Marie Jo Press

www.mariejo.com

Mohlo by sa Vám páčiť