Hľadať

Keby to bol šperk…óda na Lalique

Jagavý, pestrý, vzácny kameň, prívesok, ktorý je vaším talizmanom.
Doplnok vašej štýlovosti od rána do noci.

Keby to bola sladkosť, mala by príchuť lesných plodov s dotykom ruže a vanilky.
Keby to bolo miesto, príjemný tieň pod stromami v horúcom lete.
Keby to bola nálada, bol by to srdečný smiech: spontánny a chytľavý.

Keby to bol rúž, čučoriedkový lesk: očarujúci, elegantný, neodolateľný.
Keby to bolo umelecké dielo Reného Lalique-a, bola by to kolekcia kúpeľňových doplnkov z roku 1920 s názvom Epines, znázornená ako maľba so štýlovým krom černíc v pozadí.
Keby to bola farba, ametystová, veď aká iná!

Na prvý dotyk klamlivo naivná: prirodzene luxusná, nebezpečne očarujúca, pravá voňavá delikatesa – slnečná, lahodná, podmanivá.
Vôňa, ktorá využíva kontrastnú príťažlivosť ovocných tónov a dodáva veciam nový obraz – sladký, moderne rýchly, poznačený bohatou ženskou zmyselnosťou.
Iskrivý let ovocných plodov, kvetinový buket a elegantný pižmový základ na vás zapôsobia ako nádherná čokoládová pokožka.
Zvučný smiech a radosť, presne to evokujú počiatočné tóny vône. Sú pestrou kombináciou čerstvo nazbieraných černíc, malín a čiernych ríbezlí.
Žiarivá aura vás zasiahne v samom srdci vône, vďaka spojeniu kvetov ľaliového ylangu, divej ruže a purpurovej pivónie. Opojnú sladkosť evokujúcu nevinnosť a jemnosť okúsite v závere vône. Prinesú vám ju tóny ovocného pižma, hladkých drevín a finálneho dotyku chutnej vanilky.

Parfum sa predstaví v krištáľovej guli vo farbe ametystu, s uzáverom v podobe černicového kra s napoly matným napoly lesklým povrchom. Vonkajšie balenie pripomína šperkovnicu – je kožené, tiež vo farbe ametystu a zdobí ho známa potlač.
Parfumovaná voda prichádza v sklenenom flakóne v tvare stĺpca so zaoblenými okrajmi a štvorcovým uzáverom. Má príznačnú farbu ametystu a je označená motívom Epines a názvom vône.

Sortiment

Parfum v krištáľovom flakóne + náplň  – 50 ml
Parfumovaná voda – 50 ml
Parfumovaná voda  – 100  ml
Parfumované telové mlieko – 200 ml

Atraktívna vôňa Lalique je na dosah, veľmi blízko k uskutočneniu vašich túžob. Stačí len nepatrný krok a  je VÁŠ.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.cristallalique.fr

Mohlo by sa Vám páčiť