Hľadať

Keď hviezdy dotvárajú imidž

Veľké spoločnosti s radosťou vítajú pomoc známych osobností, ktoré pomáhajú uviesť na trh nové produkty. Veď už v minulosti sa mnohí marketingoví a reklamní odborníci vyjadrili, že veľké meno zo showbizu predstavuje pri reklamnej kampani záruku úspechu. Presne podľa toho sa riadili aj ľudia zo spoločnosti Schwarzkopf.

Essential Color, trvácna farba na vlasy bez amoniaku s prísadami na prírodnej báze ako liči a biely čaj pre vitálnu, dlhotrvajúcu farbu plnú lesku, predstavuje novú líniu, ktorá sa nedávno objavila na trhu. Preto spoločnosť Schwarzkopf oslovila Cindy Crawford, aby sa stala jej ambasádorkou. Charizmatická Američanka právom patrí k najznámejším modelkám na svete. Viac ako tisíckrát sa ocitla na titulke najprestížnejších časopisov v USA a v Európe. Od začiatku tohto roka Cindy Crawford reprezentuje prémiovú farbu na vlasy Essential Color a je tvárou medzinárodnej printovej a televíznej kampane pre túto značku. V tomto prípade jej tvár, či skôr vlasy, môžu znamenať plný zásah značky a zvýšiť tak záujem zákazníkov o nový produkt.

Nie je preto prekvapením, že Schwarzkopf s hrdosťou prezentuje Cindy Crawford ako svojho nového ambasádora pre značku Essential Color. Cindy Crawford vďaka svojej prirodzenej a priateľskej povahe stelesňuje modernú podnikateľku a matku, ktorá hľadá vitálnu, intenzívnu, trvácnu farbu plnú lesku, a ktorá zároveň prikladá veľký význam prirodzenému vzhľadu. Top-modelka si, podľa spoločnosti Schwarzkopf, farbí vlasy odtieňom Essential Color 240 Svetlohnedá, aby dosiahla trvácnu a prirodzene pôsobiacu farbu vlasov s oslnivým leskom.

Printovú a televíznu kampaň pre Essential Color so Cindy Crawford nakrúcali na konci roka v rodinnom dome v Los Angeles. Na nakrúcanie bol prizvaný aj hviezdny fotograf Russel James či producentka Sara Marandi.

NIPOS                                                Photos: Schwarzkopf Press

www.schwarzkopf.com

Mohlo by sa Vám páčiť