Hľadať

Keď ide o dobrú vec

Keď ide o dobrú vec

Montblanc vytvoril špeciálnu edíciu písacích potrieb Meisterstück „Signature for good“ s cieľom pomôcť deťom, ktoré nemajú prístup ku kvalitnému vzdelaniu

Prostriedky získané z predaja tejto špeciálnej kolekcie písacích potrieb a doplnkov použije značka Montblanc na podporu organizácie UNICEF, s ktorou úzko spolupracuje od roku 2004, a jej celosvetových vzdelávacích programov. Jej uvedenie je súčasťou ročnej charitatívnej iniciatívy, ktorej cieľom je získať minimálne 1,5 milióna USD.

Špeciálna edícia „Signature for Good“ vzdáva hold kultovému peru Meisterstück, ktorého nadčasový dizajn oslavuje v tomto roku 85. výročie. A aké je vlastne toto úžasné pero? Je doslova majstrovské – hrot z 14 karátového zlata, pozlatený prstenec s olivovými lístkami, ktoré sú súčasťou loga UNICEF, a modrý zafír, ktorý odkazuje na charakteristickú farbu organizácie.

Kolekcia písacích potrieb Meisterstück v novom prevedení zahŕňa plniace pero, roller, guličkové pero a mechanickú ceruzku vo verziách „Le Grand“ a „Classique“. Jej súčasťou sú aj manžetové gombíčky a rada kožených doplnkov.

Písacie potreby Meisterstück „Signature for good“ kúpite v butiku Montblanc a u vybraných distribučných partnerov. Plniace pero za 11 250 Kč (verzia Classique) a 14 820 Kč (verze Le Grand).

Words: Paťa Madajová/ 2media.cz                    Photos: 2media.cz

www.carollinum.cz
www.montblanc.com

Mohlo by sa Vám páčiť