Hľadať

Keď pohľad na prestretý stôl je potešením

Vstúpte so mnou do krehkého, ale o to nádhernejšieho sveta porcelánu Villeroy&Boch. Do jeho tajomstiev ma zasvätila Jana Jánošíková, majiteľka predajne tejto značky v Bratislave. A musím sa priznať, že kombinácia ženského šarmu a krásy porcelánu ma zaujala.

Tento rok oslavujete desiate výročie otvorenia predajne, ktorá sa môže pochváliť skvelými produktmi spoločnosti Villeroy&Boch, známej po celom svete. Ako prežívate túto udalosť?
Toto obdobie ubehlo veľmi rýchlo, až sa mi nechce uveriť, že je to už desať rokov.
A v prvom rade sa teším, že predajňa vydržala. Na začiatku to bola veľká neznáma, pretože k tejto značke, som sa dostala náhodou. Poznala som ju však veľmi dobre a dokonca pár kúskov porcelánu tejto značky bolo neodmysliteľnou súčasťou mojej domácnosti. Z náhody sa stala skutočnosť a som veľmi šťastná, že dnes oslavuje predajňa Villeroy Boch už svoje desiate výročie. Predajňa funguje aj vďaka našim zákazníkom, ktorí sa k nám vracajú a sú verní tejto značke.

Čo všetko sa za toto obdobie zmenilo?
Tých zmien bolo viacero, no začala by som zmenami v rámci predajne.
Keď sa otváral dom nábytku Átrium, naša predajňa bola situovaná na prvom poschodí s rozlohou 60 m2. Po piatich rokoch sme sa v rámci Átria presťahovali do
väčšieho priestoru (105 m2) na prízemí a postupne sme do nášho portfólia získali nové značky, ako WMF, Le Creuset či Screwpull.
Za mimoriadne pozitívnu považujem skutočnosť, že päť rokov sa v predajni nezmenili zamestnanci, čo ma nesmierne teší.

V rámci značky Villeroy Boch došlo tiež k zaujímavým zmenám. Na pozíciu brand managera pre Slovensko a Čechy nastúpil nový odborník, zmenil sa merchandising, a čo je najdôležitejšie, nové série sú oveľa štýlovejšie. Spoločnosť spolupracuje so známymi dizajnérmi, ale i kuchármi, ktorí sa podieľajú na vytváraní nových návrhov.
A príjemné sú aj nové akcie mesiaca, kde sa vyberá vždy konkrétny produkt,
na ktorý je pripravená zaujímavá zľava. Napríklad v máji budeme mať v ponuke zľavnené produkty na tému barbeque.

Čo by si mal človek vybaviť pri zmienke mena Villeroy&Boch?
Aspoň ja si vždy predstavím krásny porcelán rôznych tvarov a farieb a najmä nádherne prestretý stôl.

Dollpem Media                                                      Photos: Villeroy & Boch Press

www.e-shop.sk

Mohlo by sa Vám páčiť