Hľadať

Kolekcia v znamení koňa

Kolekcia v znamení koňa

Nádherné umelecké diela inšpirované eleganciou a vznešenosťou koňa. Andalúzsky kôň – symbol Španielska, krásne, hrdé, spoľahlivé a odvážne zviera už po stáročia obdivované na celom svete. Zdá sa, akoby tu bolo už veky, no aj dnes dokáže zaujať svojou krásou. Carrera y Carrera vzdáva hold tomuto majestátnemu zvieraťu prostredníctvom novej kolekcie Ecuestre.

Manuel Carrera, majster zlatník a zakladateľ firmy, známy svojimi kreáciami s osobitým štýlom, ktorý vytvára šperky známe na celom svete. Vášnivý milovník jazdeckého umenia našiel inšpiráciu v tomto svete a svoj jedinečný talent pretavil do skutočných umeleckých skvostov. Carrera y Carrera je hrdý na to, že mohol predstaviť nádherné kúsky, ktoré sú umelecky vyrezávané a podrobne zaznamenávajú krivky ušľachtilého Andalúzskeho koňa. Zlato, diamanty, ametysty  zdobia tieto výtvory a dodávajú im život. Charakteristika a matný lesk zlata dodávajú tomuto úžasnému tvorovi objem a zdôrazňujú jeho pohyb. Spojenie tradičného španielskeho jazdeckého umenia v kombinácii s odbornými znalosťami a remeselným spracovaním majstrov zlatníkov z Carrera y Carrera prináša jedinečný výsledok.

Kolekcia vytvorená pre vášnivé, silné a sofistikované ženy, sú vytvorené z pôsobivých kúskov žltého zlata v kombinácii s diamantmi a živými ametystami. Carrera y Carrera čerpal inšpiráciu zo vzťahu i človeka a koňa, pričom dokázal spojiť zlato a drahé kamene, aby dosiahol pôsobivé dielo, ktoré prináša týmto šperkom život.

Words: Dollpem Media

Photos: Imagine.net

www.carreraycarrera.com

Mohlo by sa Vám páčiť