Hľadať

Kozmetika M.A.C.

Kozmetika M.A.C.

Ak patríte k ženám, ktoré doslova bažia po novom kozmetickom doplnku a tie, ktoré máte vo svojej kozmetickej taštičke, už nedokážete spočítať ani na oboch rukách, pravdepodobne sa potešíte nasledujúcej správe. Kozmetika M.A.C. vám dožičí pocit z vytúženého vzhľadu a uspokojí vašu neutíchajúcu potrebu byť krásnou a neodolateľnou.

 

Spoločnosť Make-up Art Cosmetics, ktorá vystupuje pod značkou M.A.C., patrí v dnešnej dobe medzi najznámejšie značky dekoratívnej kozmetiky na svete. Do mesta, v ktorom sa zrodil nápad pre vznik tejto kozmetiky, by ste museli letieť cez oceán – „rodným mestom“ kozmetiky M.A.C. je totiž kanadské Toronto. Firma vznikla v roku 1984 a dnes je súčasťou koncernu Estée Lauder Companies.

Ešte donedávna ste sa s touto dekoratívnou kozmetikou mohli stretnúť iba v zahraničí. Jej tvorcovia sa však prezieravo riadili heslom „čo nie je, môže byť“ a jednu z prevádzok sa rozhodli situovať aj na Slovensko. Už pri letmom pohľade na predajňu zbadáte množstvo farieb a odtieňov produktov, ktoré si môžete vybrať aj na základe vášho farebného typu. Jediným negatívom slovenskej prevádzky je jej rozloha a šírka sortimentu. Oproti zahraničným predajniam tá naša patrí k útlejším.

Ak predpokladáte, že je kozmetiku M.A.C. radi používajú najmä profesionálni vizážisti, nie ste ďaleko od pravdy. Kozmetická firma sa netají svojou víziou vyvinúť rôznorodú škálu produktov tak, aby ňou uspokojila potreby všetkých ľudí bez ohľadu na farbu pokožky, vek či pohlavie. Túto dekoratívnu kozmetiku možno jednoznačne opísať slovami „kreatívne farby“, „kvalitné produkty“ a „spojenie umenia s nekonvenčným líčením“. Spoločnosť vo svojich predajniach zákazníkom ponúka benefit v podobe poradenstva od skúsených vizážistov, ktorí zároveň pomôžu s výberom produktov. V prípade, že sa rozhodnete dopriať si skvelý pocit z profesionálneho líčenia, pokojne sa môžete obrátiť na poradcov značky M.A.C.

Ak patríte k ženám, ktoré chcú očariť svojím dokonalým vzhľadom, určite si vyberiete z pestrej škály produktov. Možným problémom môže byť, že v predajni výberom vhodného odtieňa či správneho výrobku strávite viac času ako zvyčajne. Nájdete tu rozličné farebné palety určené pre líčenie očí, maskary a linky. Okrem toho objavíte aj pestrú ponuku rôznych podkladových báz a rúžov pre zvýraznenie pier. A to nie je všetko! Ak sa považujete za milovníčku najrozmanitejších farebných odtieňov lakov na nechty, v M.A.C. si zaručene prídete na svoje.

 

Suzie M

Fotografia: Dreamstime

 

www.maccosmetics.com

 

Mohlo by sa Vám páčiť