Hľadať

Kráľovná kvetov v podaní Ferré

Ruža, kráľovná kvetov a symbol ženskosti. Práve ona stelesňuje novú zmyselnú vôňu značky Ferré, ktorá nesie meno vzácnej odrody čajovej ruže Princesse de Monaco.

Koncept

Rose Princesse je venovaná mladým ženám, ktoré držia krok s trendmi súčasného sveta. Nová vôňa je rovnaká ako dámy, pre ktoré je určená: je energická, pokroková a moderná, no zároveň aj nežná, jemná a zmyselná. Rose Princesse zachytáva sny, nálady a pocity princezien nového tisícročia.


Flakón a balenie

Flakón má charakteristickú pastelovo-ružovú farbu a zachováva si čistý dizajn s potlačou ruže a výrazným logom. Vonkajšie balenie má elegantný tvar ružovej farby s rovnakým motívom ako flakón.

Vôňa vyjadruje slobodu a bezstarostnosť novodobých princezien. V jej bukete sa mieša moderná elegancia a rozprávková romantika. V hlave sa ušľachtilosť sicílskeho bergamotu a vášeň španielskeho pomaranča spája s intenzívnou vôňou citróna, šťavnatými tónmi divej černice a zeleného jablka. Sviežosť slnečných tónov hlavy sa potom premení na vášnivé srdce, ktoré vás očarí tónmi ruže Princesse de Monaco, hlavnej hrdinky vône. Srdce dotvárajú radostné ženské tóny orgovánu, kvetov hrušky a bielej magnólie. Voňavú symfóniu napokon uzatvárajú intenzívne tóny santalového a palisandrového dreva, ktoré sa poddávajú zamatovému pižmu.


Pyramída tónov

Hlava: sicílsky bergamot, sladký španielsky pomaranč, mexický citrón, divé černice, zelené jablko
Srdce: orgován, kvety hrušky, ruža Princesse de Monaco, damascánska ruža, biela magnólia, fialka
Základ: austrálske santalové drevo, jemné tóny pižma, palisandrové drevo

Rodina vôní: kvetinovo-ovocná

Tvorkyňa vône: Karine Dubreuil


Telová línia

Telové mlieko

Telové mlieko vás zahalí do akordov vône Ferré Rose Princesse. Obsahuje olej z maslovníka a ďalšie hydratačné látky, ktoré pokožke dodávajú magickú hodvábnu jemnosť.


Sortiment

Toaletná voda     30 ml
Toaletná voda     50  ml
Toaletná voda    100 ml
Telové mlieko    200 ml

Opájate sa vôňou Ferre Rose Princesse.

www.glamour-co.sk
www.fann.sk
www.gianfrancoferre.com

Mohlo by sa Vám páčiť