Hľadať

Kráľovná šperkov Judith Ripka

Z „one woman show“ megamiliónový biznis. Príbeh návrhárky Judith Ripka by mohol poslúžiť ako návod na úspech.

Judith

Oceneniami ovenčená dizajnérka Judith Ripka vytvára šperky univerzálnej elegancie, ktoré môžete nosiť na každú príležitosť. Ráno či večer, k džínsom, či k tmavému kostýmu a ku všetkému medzitým.

„Kumšt“ získala od svojej matky, európskej dámskej návrhárky. Krásu odhaľuje vo všetkých maličkostiach okolo nás. Každý kus šperku Judith navrhuje tak, akoby krása bola zdieľaná aj očami jej matky.

Inšpirácia

Podnety získava zo svojho zaneprázdneného života – ženy, matky, starej mamy a biznismenky. Judith vytvára univerzálne šperky so špeciálnym závitom, inšpirované antikou, nadčasové, ktoré vhodne dopĺňajú šatník modernej ženy.

Od skromných začiatkov v štýle one-woman show, sa spoločnosť Judith Ripka a.s. vypracovala na megamiliónový biznis so 120 zamestnancami, z ktorých je 105 žien. S centrálou v New York City a jedenástimi butikmi umiestnenými na kľúčových luxusných miestach po celých Spojených štátoch, pokračuje spoločnosť v raste. Zvyšuje sa podiel veľkoobchodného predaja v najlepších nákupných centrách, u vybraných súkromných klenotníkov v USA a v zahraničí.

Realita 

Cieľom tejto neobyčajnej dizajnérky je vytvárať šperky jemnej elegancie pre ženy s bezchybným vkusom, ktoré by zodpovedali všetkým úlohám, ktoré žena hrá vo svojom živote. Judith Ripka je odhodlaná pokračovať v navrhovaní a tvorbe šperkov najvyššej kvality a v prehlbovaní svojich vzťahov s klientmi. Spomedzi jej početných úspechov a cien spomeňme aspoň prestížne ocenenie DeBeers‘ Award za „diamantový“ dizajn a uvedenie do Siene módnych dizajnérov Spojených štátov.

Sieť predajných miest: Aspen – Atlanta – Atlantic City – Bal Harbour – Beverly Hills – Boca Raton – Chicago – East Hills – Las Vegas – New York City 66th St – New York City 61st St – San Francisco – Short Hills.

Gabriela             Photos: Judith Ripka Press Archive

GALLERY

www.judithripka.com

Mohlo by sa Vám páčiť