Hľadať

Kvalitná hudba ulice

Kvalitná hudba ulice

Nenechajte sa rušiť okolím a vychutnajte si vysokú kvalitu vašej obľúbenej hudby. Zvuk obohatený výraznými basmi a detailnými výškami zaručujú veľké 40mm budiče s neodýmovými magnetmi, vďaka ktorým sú oba nové modely vhodné na počúvanie akýchkoľvek žánrov.  Zvládnu aj tie najhlasnejšie nahrávky.  Kombinácia úctyhodných technických parametrov a mestského dizajnu prináša zážitok z obľúbenej hudby.


Kvalitná reprodukcia pre bežné použitie

Zabudnite na ruch mesta, nasaďte si slúchadlá a ponorte sa do sveta bohatého zvuku, kde je každý tón ohromujúco presný. Vďaka výkonu 1000 mW a citlivosti  sú slúchadlá vhodné na každodenné použitie. Hudba z vášho mp3 prehrávača bude detailnejšia bez ohľadu na hlasitosť. Model MDR-V55 v DJ-štýle má uzatvorenú konštrukciu, ktorá zabezpečí vynikajúcu zvukovú izoláciu a otočné slúchadlá zase flexibilitu pri počúvaní, alebo napríklad pri mixovaní hudby. Napriek vysokej kvalite zvuku, majú oba modely kompaktný dizajn a zaberú minimum miesta. Otočná kĺbová konštrukcia umožňuje zložiť slúchadlá a tie sa tak stanú skladným a nenáročným spoločníkom. Model MDR-ZX600 je charakteristický svojou nízkou hmotnosťou len 170g, vďaka ktorej poskytuje komfort aj pri dlhšom nosení.  


Zauzlený kábel? Už nikdy viac

Klasická situácia, ktorú poznajú snáď všetci milovníci hudby. Slúchadlá síce starostlivo odložíte, ale keď ich neskôr vyberiete, kábel je akoby zázrakom pomotaný a dokonale zauzlený. Takýmto problémom je vďaka novým slúchadlám od Sony koniec. Oba nové modely majú plochý, voči zamotaniu odolný kábel, ktorý bráni vzniku uzlov a je elegantným riešením tohto problému. S dĺžkou 1,2 metra nebráni v pohybe, je vhodný na každú príležitosť a akékoľvek pripojenie, či už k mp3 prehrávaču alebo k hi-fi systému. Pre milovníkov hudby, ktorí si okrem technických parametrov potrpia aj na vonkajšom vzhľade sú slúchadlá dostupné v štyroch farebných variantoch: čierna, biela, červená, modrá.  

Nové slúchadlá MDR-V55 a MDR-ZX600 budú v predaji dostupné od mája 2012.

Words & Photos: Seesame

www.sony.sk

Mohlo by sa Vám páčiť