Hľadať

La Prairie rozširuje ponuku prípravkov

Po uvedení krému Advanced Marine Biology Cream laboratóriá La Prairie neprestali skúmať neobmedzené možnosti využitia ochranných morských zložiek. Ich výsledky prispeli l vytvoreniu novej generácie prípravkov starostlivosti o pleť. Pri ich vývine La Prairie využíva patentované ekologické techniky získavania prírodných aktívnych látok, ktoré napomáhajú odďaľovať proces starnutia pleti a poskytujú jej jedinečnú ochranu.

Dve novinky v kolekcii Advanced Marine Biology Collection – Advanced Marine Biology Tonic, trojfázové sérum na báze morských zložiek a Advanced Marine Biology Solution Day/ Night, pokroková morská emulzia spolu s krémom Advanced Marine Biology Cream 24 hodín denne ochránia mladosť našej pleti.

Podľa La Prairie je ekosystém pleti podobný krehkému ekosystému mora, jeho prirodzenú rovnováhu môže narušiť stres so zmeny ročného obdobia, znečistenie a ďalšie vonkajšie vplyvy… Nehovoriac o stresoch každodenného života. Preto je potrebné pleť chrániť. S kolekciou Advanced Marine Biology Collection La Prairie okrem pleti chráni aj ekosystém mora. Rôzne druhy rias a chalúh, ktoré využíva vo svojich prípravkoch, kultivuje vo svojich laboratóriách na suchej zemi. Kombinuje ich s čistou morskou vodou a minerálmi.


Advanced Marine Biology Tonic – trojfázové sérum na báze morských zložiek

Sérum Advanced Marine Biology Tonic pleť revitalizuje, rozjasňuje a okysličuje. V okamihu aplikácie dodáva pleti množstvo prírodných aktívnych látok, ktoré sú bežne nezlučiteľné.
Toto trojfázové sérum obsahuje vitamíny a ďalšie zložky, ktoré môžu pri kontakte s kyslíkom oxidovať; zložky, ktoré sú nestabilné vo vode a zložky nestabilné v oleji. Jednotlivé fázy sú v sére Advanced Marine Biology Tonic oddelené, premiešajú sa až pretrepaním tesne pred aplikáciou.
1.Modrá, vodná fáza, rozjasňuje a vyrovnáva povrch pleti, zlepšuje pevnosť a pružnosť pleti.
2.Zlatá, olejová fáza, je bohatá na antioxidanty a revitalizačné prírodné oleje.
3.Zelená fáza dodáva pleti kyslík, ktorý optimalizuje rast buniek.

Morské zložky obsiahnuté v prípravku vyživujú pleť a stimulujú tvorbu kolagénu. Medzi ďalšie blahodarné látky patrí čistá morská voda, ktorá zlepšuje hydratáciu pleti; výťažok zo smrekovca, ktorý podporuje syntézu kolagénu a zabraňuje oxidácii vitamínu C; peptidy, ktoré pomáhajú opraviť poškodené bunky, vyhladzujú a spevňujú pleť a exkluzívny bunkový komplex do La Prairie, ktorý hydratuje a dodáva energiu nevyhnutnú pre prirodzenú obnovu pleti.


Elixír mladosti

Advanced Marine Biology Solution Day/ Night je neuveriteľne ľahká pokroková emulzia, ktorá postupne vypĺňa, obnovuje a hydratuje pleť. Pomáha vyhladiť linky a vrásky spôsobené starnutím a udržať tak mladistvý vzhľad pleti.

Okrem spomínaných aktívnych látok prípravky Advanced Marine Biology Tonic a Advanced Marine Biology Solution Day/ Night obsahujú výťažok z riasy Corallina Officinalis, ktorý pomáha stimulovať okysličenie a redukuje začervenania; gotu kolu, ktorá zlepšuje pružnosť pleti a odstraňuje vrásky a výťažok z riasy Plamaria Palmata, ktorý má upokojujúce antioxidačné účinky.

Prípravky Advanced Marine Biology Cream, Advanced Marine Biology Tonic a Advanced Marine Biology Solution Day/ Night účinne ochránia pleť. Predstavujú vysoko účinný ochranný systém, ktorý predchádza starnutiu. Sú vaším vlastným elixírom mladosti.

Ochrana pleti a ochrana mora

Rovnako ako La Prairie chráni našu pleť a bráni jej predčasnému starnutiu, chráni a pomáha zachovať ekosystém oceánov. Fermentované výťažky z rias v srdci prípravkov línie Advanced Marine Biology pochádzajú výhradne z rastlín, ktoré La Prairie kultivuje vo svojich laboratóriách na zemi bez toho, aby ohrozovala krehkú rovnováhu mora.

Navyše, časťou zisku z predaja týchto prípravkov v roku 2008 La Prairie podporuje Ocean Futures Society (Spoločnosť pre budúcnosť oceánov), organizáciu, ktorej projekty prispievajú k zachovaniu oceánov našej planéty a zvyšujú informovanosť o ochrane morí a oceánov.


Sortiment

Advanced Marine Biology Solution Day/ Night
Balenie: svetlozelená fľaštička so striebornou potlačou, strieborný ochranný krúžok a biely dávkovač, strieborný uzáver so strieborným pásom, strieborné vonkajšie balenie s bielou potlačou
Obsah: 50 ml

Advanced Marine Biology Tonic
Balenie: sklená fľaštička (spodná časť zelená) so striebornou potlačou, strieborný uzáver so strieborným pásikom, strieborné vonkajšie balenie s bielou potlačou
Obsah: 150 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.laprairie.com 

Mohlo by sa Vám páčiť