Hľadať

Lekcie a ponaučenia platné pre akúkoľvek firmu

Lekcie, ktoré potešia všetkých manažérov hladných po informáciách a vedomostiach podávaných na zlatej tácke. Šéfkuchármi sú tentoraz uznávaní odborníci Orit Gadiesh a Hugh MacArthur. A čo dobré pripravili? Výborný návod na to, ako uspieť vo svete biznisu a investícií.

Orit Gadiesh a Hugh MacArthur, svetoví experti v oblasti biznisu, sú presvedčení, že postupy najlepších hráčov v oblasti private equity je možné aplikovať na akýkoľvek podnikateľský subjekt pôsobiaci v inej oblasti. Vytvorili preto príručku, ktorá má záujemcom predstaviť nápady, zoznámiť ich s príkladmi z praxe a sprostredkovať postupy, ako sa vyvarovať chýb a pri zhodnocovaní investícií zvoliť správny prístup, ktorý zabezpečí atraktívne výnosy.

Bez ohľadu na štruktúru vlastníctva vašej firmy ich rada znie: pozrite sa na to, ako najúspešnejší ľudia v private equity pracujú a použite ich vlastné techniky a nástroje na to, aby ste konkurovali im alebo komukoľvek inému. A práve to vám táto kniha pomôže uskutočniť.

Orit Gadiesh je svetovou odborníčkou v oblasti manažmentu a podnikových stratégií. Je prezidentkou spoločnosti Bain & Company a pracovala so stovkami výkonných riaditeľov a vyšších manažérov v medzinárodných spoločnostiach  na ich stratégii vývoja a implementácii zmien v rámci organizácie.

Hugh MacArthur je partnerom spoločnosti Bain & Company, odborníkom  na alternatívne investovanie a stojí na čele organizácie Bain’s Global Private Equity practice. Radí fondom private equity pri vykonávaní strategickej hĺbko-vej previerky ich cieľov a pomáha im pri zlepšovaní výkonnosti portfóliových  spoločností v mnohých priemyselných odvetviach .

Orit Gadiesh – Hugh MacArthur :
Private Equity
Formát: 140 x 210 mm
Väzba: tvrdá s prebalom
Počet strán: 152
ISBN: 978-80-8109-179-7

Words: CALVERA/ Eastone Books                                        Photos: Eastone Books, ISIFA

www.eastonebooks.com

Mohlo by sa Vám páčiť