Hľadať

Letná limitovaná edícia HUGO XY a HUGO XX

Za úspechom prvých voňavých dvojičiek HUGO nasleduje nová limitovaná letná edícia HUGO XY a HUGO XX Summer Limited Edition – dvojica ideálnych vôní, ktoré vás obohatia počas letných mesiacov dotykom zvodnej sviežosti.

Inšpirované rovnováhou nepopierateľnej príťažlivosti, ale aj provokačného súperenia moderného vzťahu, nové vône sú príťažlivými odľahčenými verziami originálnej dvojice a sú skvele prispôsobené letnému obdobiu. HUGO XY a HUGO XX Summer Limited Edition sú zárukou nového osvieženia existujúcej vášne medzi mužom a ženou. Majú zvodný, ovocný osviežujúci charakter, ktorý v sebe ukrýva esenciu letnej romance – dokonalé letné romantické dobrodružstvo vo flakóne…

HUGO XY Summer Limited Edition – osviežujúca, aromaticko-ovocná vôňa pre mužov… Energickosť do úvodných tónov prináša vitálny akord grapefruitu: je ovocný a svieži, dodáva vôni výraz aj originalitu. Srdce vône pozostáva z jemných tónov duly a kardamómu, ktoré ju obohacujú o sviežosť, čistotu a mužnosť. V základe sa objavuje škorica, ktorá vytvára dojem hladkosti a stálosti vône. V závere vôňa vyznieva ako jemný, avšak prekvapivo intenzívny drevitý buket.

HUGO XX Summer Limited Edition – osviežujúca, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy…

Prvotný melónový akord prispieva k delikátnej, absolútne ženskej povahe vône, kým žiadostivé srdce má na svedomí kombinácia tónov jazmínu a marhule. Lahodné zvodné spojenie ovocia a kvetín v základe dopĺňajú tóny santalu, ktoré sa starajú o krémovo-drevitý charakter vône.


Flakón a balenie

Tak ako v prípade všetkých flakónov vôní HUGO, aj flakóny HUGO XY a HUGO XX sú jedinečnou interpretáciou štýlových predmetov – v tomto prípade farebných sprejov, ktoré naznačujú nekonvenčnú tvorivosť muža a ženy HUGO. Náboj sviežosti počas horúcich letných dní je stelesnený matným povrchom flakónov pripomínajúcich srieň na dobre vychladenej fľaši minerálky, keď ju vyberiete z chladničky. Svojrázny dizajn obohacujú kovové uzávery flakónov a nové, sofistikované farby: strieborná pre pánsku vôňu HUGO XY a ružová pre dámsku vôňu HUGO XX. Celkový dojem umocňuje aj moderné, úzke vonkajšie balenie.


Sortiment

HUGO XY Summer Limited Edition
Toaletná voda 100 ml
Toaletná voda 60 ml

HUGO XX Summer Limited Edition
Toaletná voda 100 ml
Toaletná voda 60 ml

www.fann.sk
www.glamour-co.sk
www.hugo.com

Mohlo by sa Vám páčiť