Hľadať

Longines na Kentucky Derby

Longines na Kentucky Derby

Uznávaná švajčiarska značka hodiniek a takisto oficiálny partner americkej Trojkoruny ocenila po ukončení 142. ročníka Kentucky Derby majiteľa víťazného koňa, trénera a džokeja elegantnými hodinkami.


Oficiálny partner Trojkoruny, švajčiarsky výrobca hodiniek Longines, vyjadril potešenie, že sa mohol stať neoddeliteľnou súčasťou 142. Kentucky Derby a podporiť tak najväčšie americké dostihy. Amy Figueroa, manažérka značky Longines pre USA, odovzdala luxusné hodinky z kolekcie Longines Master Collection majiteľovi, trénerovi a džokejovi.

Longines1

Longines Master Collection

Longines Master Collection spája klasickú eleganciu a hodinárske majstrovstvo. Táto kolekcia ponúka sériu chronografov, ktoré dokážu zobrazovať údaje o čase vo všetkých 24 časových pásmach po celom svete a fázy mesiaca; má retrográdne funkcie a obsahuje aj indikátor napájania. Puzdrá hodiniek Longines Master Collection sú k dispozícii vo vyhotovení oceľ, kombinácia oceľ a žlté zlato, alebo osemnásť karátové ružové zlato. Vo vode sú odolné do 3 barov a majú transparentné spätné puzdro, prostredníctvom ktorého môže hrdý majiteľ obdivovať fascinujúce fázy pohybu. Všetky hodinky sú vybavené náramkom z ocele a žltého zlata, samostatne z ocele, alebo čiernym či hnedým remienkom z kože aligátora. Oficiálne hodinky akcie sú v striebornom vyhotovení s ukazovateľom fáz mesiaca a s oceľovomodrými ručičkami. Krásnym doplnkom je určite hnedý kožený remienok z kože aligátora.

Longines

Slávna Trojkoruna 2015

Na pamiatku minuloročnej historickej série „Triple Crown“ hodinárski majstri z Longines vytvorili špeciálnu edíciu hodiniek Conquest Classic. Limitovaná edícia pozostávajúca zo 160 kusov bola vyrobená exkluzívne pre americký trh. Hodinky majú hnedý kožený remienok, ktorého farba zodpovedá sfarbeniu srsti plnokrvníka American Pharoah. Okrem toho obsahujú niekoľko originálnych riešení. Napríklad, na číselníku je číslo 12 označené žltou farbou, čo pripomína, že práve „Americký faraón“ sa stal dvanástym koňom, ktorý vyhral americkú Trojkorunu.

Časomiera

Počas Kentucky Derby sa spoločnosť Longines prezentovala rôznymi spôsobmi. Jej logo bolo vidno na hodinách pred hlavnými tribúnami, počas príchodu prominentov na červenom koberci, ale aj v ďalších častiach hipodrómu. Okrem toho sa meno švajčiarskeho výrobcu objavilo na oficiálnej stránke Kentucky Derby, kde sa zobrazovalo odpočítavanie do veľkého eventu.

Longines 2

O Longines

Spoločnosť Longines vznikla vo švajčiarskom Saint-Imier v roku 1832. Okrem precízneho hodinárskeho majstrovstva a luxusného vyhotovenia hodiniek sa dlhé roky prezentuje ako partner oficiálnej časomiery na majstrovstvách sveta aj ako partner medzinárodných športových federácií. Longines je členom skupiny Swatch Group S.A., popredného svetového výrobcu hodiniek. Predáva sa vo viac ako 150 krajinách sveta.
Filip Fritz/Longines Press
Fotografie: Longines Press

www.longines.com

Mohlo by sa Vám páčiť