Hľadať

Luxury Winery Estates

Luxury Winery Estates

Z mnohých luxusných titulov vydavateľstva teNeues zaujme milovníkov romantických viníc kniha Luxury Winery Estates. Táto, na prvý pohľad, pútavá kniha privedie čitateľov do sveta najkrajších a najzaujímavejších viníc sveta.

Rôznorodými architektonickými štýlmi, zariadením a vybavením, v mnohých prípadoch, pripomínajú najluxusnejšie sídla. Návšteva vinárstiev v rozličných krajinách sveta vás privedie k zaujímavému poznaniu – mnohé vinice nespĺňajú len vysoké nároky potrebné k spracovaniu kvalitného vína, ale svojím zariadením a reprezentačnými priestormi dokážu ohúriť každého, kto miluje luxus. Obytné priestory, či priestranné sály, vhodné na organizovanie aj tých najprestížnejších banketov vyrážajú dych.
Prostredníctvom pútavej knihy autorskej dvojice Christian Datz & Christof Kullmann – Luxury Winery Estates, sa čitatelia dostanú na návštevu najprestížnejších vinárstiev, pivníc, a vďaka  mnohým fotografiám, spoznajú prostredie pestovateľov vína a ich značky.

Christian Datz a Christof Kullmann sú architekti, ktorí sa venujú písaniu pre špičkové nemecké publikácie – napríklad pre Frankfurter Allgemeine Zeitung. Na svojom konte majú už publikácie pre teNeues, ako napríklad Winery Design a Wine & Design.

Čitatelia, ktorí túžia spoznať úžasné interiéry najlepších vinárstiev, majú teraz prostredníctvom titulu Luxury Winery Estates šancu.

Ideálny darček pre každého milovníka vína a pre všetkých, ktorých fascinuje vinársky biznis.

Knihu je možné kúpiť online na www.teneues.de, alebo www.martinus.sk .

Luxury Winery Estates
Christian Datz & Christof Kullmann

Rozmer: 25,6 x 32,6 cm
Počet strán: 220
Tvrdá väzba s prebalom
300 farebných fotografií

Peter Fritz/ teNeues     Photos: teNeues Press

www.teneues.de

Mohlo by sa Vám páčiť