Hľadať

Luxus vytvorený slávnymi pre slávnych

Keď luxus stelesňuje hojnosť a pôžitok, tak potom na mieru „ušitý“ unikátny kúsok, ktorý je vyrobený a určený pre konkrétnu osobnosť, je nutné nazvať jedinečným luxusom.

Týmito slovami sa snaží prezentovať slávny producent šampanského Perrier-Jouet svoje nové aktivity, ktoré sú ojedinelé svojho druhu.
Súčasná „konzumná“ spoločnosť ešte dokáže ponúknuť príležitosť, kde stále platia tradície, odborné znalosti a know how. Individuálne požiadavky klienta v tomto procese zohrávajú najdôležitejšiu úlohu. Na mieru vytvorené produkty patria k stále vysoko oceňovaným, hlavne pre ich jedinečnú hodnotu a preto, že častokrát charakterizujú osobnosť majiteľa, jeho túžby a potreby.

Poslednou výzvou známeho domu Perrier-Jouet je privilegovaná kolekcia, ktorej poslaním je ponúknuť rôznym osobnostiam vlastné šampanské – vytvorené „nimi pre nich“ – „composed by them for them“, ktoré bude vznikať za asistencie legendárneho Hervé Deshampsa – majstra vinára, dizajnéra, couturiéra, jednoducho skvelého odborníka na všetko krásne. S mimoriadnou pozornosťou bude Hervé Deschamps študovať charakter a vlastnosti každej osobnosti, až pokiaľ nespozná všetky zákutia mysle nového majiteľa. Následne individuálne navrhne to správne šampanské, ktoré bude správnou „vizitkou“ osobnosti. V procese výroby využije najkvalitnejší a najprestížnejší „materiál“, aký je v tomto biznise k dispozícii – Belle Époque de Blancs Millésime 2000. Výsledkom bude úžasné, unikátne šampanské, aké v kolekcii zatiaľ nikto nemá.

Pre tieto účely Perrier-Jouet vybudoval špeciálnu pivnicu, venovanú pre By & For, kde budú vzácne „bublinky“ ležať a čakať na svojho majiteľa 6 – 12 mesiacov.

Postupne by som vám chcel predstaviť slávnych majiteľov jedinečného Perrier-Jouet By & For a, samozrejme, nezabudnem ani na samotného majstra vinára Hervé Deschampsa, či na históriu Perrier-Jouet.


IZUMI MORI

Na úvod som vybral v našich končinách pomerne „neznámu“ známu – japonskú modelku a televíznu osobnosť Izumi Mori.
Narodila sa 18. októbra 1982 v Tokiu. Pochádza z módou „nasýtenej“ rodiny – keď jej starú matku Hanae Mori, možno zaradiť k najslávnejším japonským dizajnérom. Jej matka, Pamera Mori, bola úspešnou modelkou, ktorej meno je natrvalo zapísané v parížskej módnej spoločnosti.
Úspešná kariéra Izumi Mori sa začala rozvíjať v jej devätnástich rokoch. V súčasnosti Izumi predvádza pre rôzne prestížne parížske módne domy. Je stálou modelkou na prestížnych prehliadkach, ktorých sa zúčastňujú len svetové modelky, a patrí tiež k obľúbeným hosťom mnohých televíznych programov.
Vo svojich 25 rokoch sa okrem profesionálnej práci venuje záľubám – dizajnu a jazde na koni.

NIPOS     Photos: Perrier-Jouet

www.perrier-jouet.com

Mohlo by sa Vám páčiť