Hľadať

Luxusné hračky na vrchole

Vitajte vo svete luxusu, v živote, ktorý obklopujú neskutočne krásne veci. V tomto svete sú prvoradé túžby a sny, nie peniaze. Kto miluje precíznu prácu, dokonalý dizajn, eleganciu, či technickú vyspelosť, určite si do svojej knižnice zaradí novú knihu vydavateľstva teNeues – Luxury Toys – Top of the World.

Pokiaľ veríte na tajomné posolstvá o starodávnych hádankách, ukrytých pokladoch, ktorých nájdete v súčasnosti nespočetne veľa – či už vo filmových trhákoch, či v knihách – tak by vás mohol potešiť tento odkaz.

Vážený priateľ, ktorý hľadáš. Ty, ktorý si smädný po tajomstve večného života, hľadaj a nájdeš. Objavíš tajomstvo luxusu, úžasné grafické spracovanie, skvelé ilustrácie, fotografie. Od honosných jácht k výstredným sídlam, majstrovsky spracovaným hodinkám, až k exotickým super-automobilom. Nájdeš všetko, čo potrebuje k dokonalému „sladkému životu“ každý, kto má na účte o niekoľko núl navyše, aby nepotreboval počítať silu a spotrebu svojich novodobých tátošov, alebo počítať množstvo izieb vo svojom sídle, či počet diamantov na svojich hodinkách.
Hľadaj a nájdeš. Možno to potrvá nejakú chvíľu, ale aj ty sa svojím pričinením a tvrdou prácou môžeš raz dopracovať k luxusným veciam okolo seba.

Možno vyznieva tento odkaz gýčovo, ale skutočné posolstvo autorov knihy je veľmi podobné. Každý čitateľ tejto jedinečnej knihy môže na jej stranách nájsť tú svoju inšpiráciu. Nie je predsa nutné všetky tieto hračky vlastniť, ale pohľad na krásne spracovanú knihu, na fotografie, ktoré ponúkajú príjemné pohladenie a potešenie, predstavuje v súčasnom uponáhľanom svete netradičnú zmenu.

Ideálny darček pre všetkých milovníkov luxusu.

Luxury ToysTop of the World
Patrice Farameh

Rozmer: 25,6 x 32,6 cm
Luxusná kniha
Cena: 49,90,- EUR

Počet strán: 220
Počet fotografií: 250 farebných fotografií

Peter Fritz/ teNeues

Photos: teNeues Press/Courtesy Lamborghini Concept, Giuliano Sargentini, Grisha Alexis Schmidt-Ley, Peter Maskus

www.teneues.de

Mohlo by sa Vám páčiť