Hľadať

Marie Jo – vždy iná

Marie Jo – vždy iná

Spodná bielizeň Marie Jo je určená pre každú ženu, ktorá miluje kvalitu a štýl. A to v každej situácii, v každom momente. Žena „Marie Jo“ miluje život, je rozmarná, šarmantná, elegantná, ale vždy náročná a nekompromisná. Našli ste v tomto „reklamnom“ úvode niečo spoločné s vami, milé dámy?

Čo tak vydať sa na veľmi krátku cestu do Belgicka, kde vznikla značka Marie Jo a už viac ako dve desaťročia prináša radosť ženám, ktoré dokážu oceniť skutočný luxus a kvalitu až do najmenšieho detailu. Poďme spolu do sveta ladných, jemných tvarov, saténu, vydajme sa na skvelú cestu za poznaním.

V roku 1981 belgická spoločnosť Van de Velde spôsobila rozruch v oblasti produkcie spodného prádla, keď predstavila novú značku Marie Jo, ktorú charakterizoval originálny dizajn, trendy kolekcie a príťažlivé farby. V roku 1997 predstavila sesterskú značku Marie Jo L’Aventure. Na trhu v štátoch Beneluxu patrí k absolútnym lídrom, ale je tiež úspešná aj na trhu v západnej Európe, kde obsadila tretie miesto. Všetky kľúčové aktivity Van de Velde, ako dizajn, produkcia, obchod a marketing, sú umiestnené v Belgicku. Produkčná fabrika sa okrem Belgicka ešte nachádza aj v Maďarsku.


Výber z kolekcie

Marie Jo prichádza s kolekciou, ktorá dokáže zaujať ženy so zmyslom pre farebnosť, myšlienku a tvorivosť. Jej súčasťou sú Audrey, Naughty Eliza a Avero.

Audrey
Meno Audrey získala táto séria kolekcie podľa mena slávnej Audrey Hepburn a za svojím vzorom v ničom nezaostáva. Jemný tyl, delikátny kvetinový vzor dominujú Audrey. Súčasťou série je aj Audrey Chocolate doplnené vzormi v odtieni červenej farby.

Silné farby pre Avero
Avero možno charakterizovať ako klasiku najklasickejšiu s elegantnými vzormi, spracovaním a použitými materiálmi patrí k najúspešnejším modelom. Sériu Avero tvorí Avero Iron a Avero Scarlet.

Naughty Eliza
Pokiaľ vás zaujali predchádzajúce modely kolekcie Marie Jo, tak si obľúbite aj Elizu. Moderná séria, s geometrickými vzormi a motívmi, patrí k tým, ktoré si zapamätáte. Pokiaľ hľadáte luxus, tak riešenie poskytuje séria Eliza Caramel.

NIPOS     Photos: Marie Jo Press

www.mariejo.com

Mohlo by sa Vám páčiť